Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi fog történni...

Szerintetek mi fog történni 2012-ben? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek a Nibiru mögött áll valami/valaki?

Vagy csak simán belénk jön?


2011. jan. 29. 20:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Én félek a természeti katasztrófáktól.
2011. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Felébred évezredes álmából a Nagy Cthulhu és elpusztítja az emberiséget.


IA! IA! CTHULHU F'THAGN!


http://www.youtube.com/watch?v=tJ16VIvna34


hát ennyi

2011. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Nibiru? Hahaha. Én is imádom olvasgatni a Hihetetlen magazint, de attól még nem kell mindent elhinni, ugyanúgy hatásvadász iromány, mint az összes többi hasonló. Ha közelítene egy bolygó, ami egy év múlva ideérne, azt már az összes hobbicsillagász észrevette volna :)
2011. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

22:50-es, ez jó volt.

Nem hinném, hogy a Nibiru belénk jönne, legfeljebb közel lesz a Földhöz (ha tényleg létezik). Egyébként szerintem nem lehet biztosan tudni, hogy mi fog történni, de valami fog, túl sok forrás utal rá. Aztán, hogy pólusváltás, vagy dimenzióugrás, vagy az idegenek jönnek (vagy mind egyszerre), azt majd meglátjuk.

2011. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

azok szerint aki allitja, hogy a niburu veszely valos kerdezem:


szerintetek ha valos veszely lenne nem kellene e mar most pontosan latnunk?

ugy ertem, becsapodasokat tobb evre elore tudjak josolni, hisz ha meg fenysebesseggel is jonne felenk valami mar azert a 2012 es talalkozas miatt lathatonak es kiszamithatonak kellene lenni a palyajanak.


Vagy osszeeskuves esemenye zajlik, es az osszes tudos egy titkos levelezolistan megbeszelte, hogy tagadni fogjak?

2011. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Tomi, te vagy kb. a 80. aki ilyet kérdez.

OLVASS MÁR VISSZA!!!!!

És hagyjál minket békén. Mi lesz itt egy év múlva, ha már most ennyien repülnek alacsonyan?

2011. jan. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

02:35


Inkább te olvass vissza, mert ilyen kérdés még nem volt.


Én sem hinném, hogy egy olyan nagy bolygó, mind a Nibiru pont belénk jönne.

De jó lenne, ha dinezió ugrás lenne! A legjobb az lenne, ha a földönkívüliek eljönnének hozzánk. Az lenne az igazi felfelé ugrás :D

Az is lehet, hogy látni lehet majd a Nibirut, ahogy elmegy mellettünk. Persze nem pár méterről, mert akkor már a nyomás miatt elpusztulna a Föld, hanem 100 km-ről.

Úgy talán nem érné kár a Földet.

Mindenkit felpontoztam.

2011. jan. 30. 08:22
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy megint becsmérlem fedhetetlent szent személyed Tomi, de ismét szeretnék rávilágítani arra, hogy az okoskodásod ellenére mennyire is nem értesz ezekhez a dolgokhoz.


"Persze nem pár méterről, mert akkor már a nyomás miatt elpusztulna a Föld, hanem 100 km-ről. "

Ad1: Milyen nyomás? Legfeljebb gravitációs erő, de az meg inkább vonz, nem nyom.


Ad2: 100km-ről? Ááá nem szenvedne maradandó károsodást a föld, csak akkora kozmikus karambol lenne, amit álmélkodva bámulnának távcsöveiken keresztül a szíriuszi csillagászok.


100km az atmoszféránk felső határa. A hold is 384402 km-re kering tőlünk, és már az is ár-apályt eredményez. Ha 100km-ről valami isteni csoda folytán nem ütköznénk, minimum vinné a légkört.

2011. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Úgy megnézném 2012 dec 22-én az összes csalódott arcot :) Szép szülinapi ajándék lenne
2011. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

2012ben éri el a ciklikus naptevékenység a csúcspontját.Akkor lesznek a legnagyobb napkitörések,ami még soha nem tapasztalt zavarokat okozhat a telekomunikációban és az elektromos hálózatban.

De ott van a Yellowstoneban található szupervulkán is,ami felett a föld az utóbbi 2 évben 7-8 cm-t púposodott.Ilyen geologiai elváltozást ott 2 évtized alatt nem tapasztaltak,nem mértek.60000 évente tör ki kb.Az utolsó kitörés 64000 éve volt.

2011. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!