Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mindig minden körülmények...

Mindig minden körülmények között, mikor érhetnek ide az idegenek a földre a kapcsolatfelvételhez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 07:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg VV Alekosztól!

XD

2011. jan. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy ha léteznek,fel is akarják venni a Földdel a kapcsolatot?
2011. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

diator!


Tegnap azt mondtad, hogy te már találkoztál velük és láttad a hatalmas űrhajójukat, meg a lángszerű lényeket. Most meg azt kérdezed, hogy mikor érnek ide? Hát akkor még nem voltak itt? Hogy is van ez?

2011. jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "Mindig minden körülmények között"? Ez milyen nyelven van?
2011. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Az idegenek már a kertben vannak!
2011. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
:) Várj aszem kopogást hallottam......
2011. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 M@x ***** válasza:
diator, mégis mit akar jelenteni ez a mindig minden körülmények között? te nem ilyen vagy...vagy diatort törölték és valaki regisztrált a nevében?
2011. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Én vagyok az diator Max csak vicceltem egy kicsit, kajak nem tudjátok, hogy mit jelent az: mindig minden körülmények között,


Na mindegy lépjünk tovább a témában.


Na szóval kedves oiboy6



Nem velük találkoztam,mert csak eggyel találkoztam és az kb 10 évvel ezelőtt volt. Nem a hatalmas űrhajójukat láttam csak egy azonosítatlan repülő tárgyat, ami nagyon fényes volt(és gondolataim szerint az a valami az égen egy csészealj volt). És már vannak itt, és jönnek még, és lesznejk még itt, de a kapcsolatot az emberekkel még nem vették fel globálisan.


Szóval a kérdésem inkább úgy hangzana, hogy: Szerintetek mikor érnek ide az idegenek a globális kapcsolat felvételhez?.

2011. jan. 18. 10:56
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem, te nem diator vagy. Neki egész máshogy volt szánalmas a helyesírása.
2011. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ugyan már. Az azért volt mert nem figyeltem oda. Meg azért is, amit nem szeretnék elmondani.
2011. jan. 18. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!