Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek idegenek...

Szerintetek léteznek idegenek itt a földön?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 20:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Istenem-.- akik nem értik a zenére utaló "bizonyítékot": Sting azt énekli, hogy I'm an Alien, I'm a legal Alien... az Alien pedig idegent jelent.

Egyébként meg ha idegen szóról beszélünk nem feltétlenül kell földönkívüli civilizációra gondolni. Amit nem ismerünk azt idegennek valljuk. Kutatók találtak egy új fajta sejtet. Nem tudom pontosan mi a különbség az eddig is mert sejtbiológia és az újonnan talált sejt között, de annyit tudok hogy arzén alapú, ami manapság nem megszokott. A tudósok azt mondják, hogy akár egy új, fejlődéstörténetét tekintve a mai élőlényekéhez hasonló evolúciós folyamat előhírnökéről lehet szó.

2011. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Várjunk csak... Földönkívüliek a Földön..........FöldönKÍVÜLIEK a FÖLDÖN........ Akkor inkább földönbelüliek!
2011. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
földön belüliek is vannak.
2011. jan. 19. 17:48
 34/40 anonim válasza:
szerintem eredetileg az emberek és űrlények voltak, régen. Mindenki tudja, h hiányzik az az 1 kapocs ( csontváz) a majom-ember részek között, ahol az átalakulás történik. Az agynak van több ,,lezárt" része is, amit nem tudnak a tudósok se, h mire jó. Nem tudom hallottál-e már pl Árkádia Spirituális Fényeiröl, de ott képesek arra az emberek, h gyógyítsanak úgy, h ráteszik a kezet arra a testfelületre, ahol baj van, és meggyógyul! Szóval, lehetséges akár az is, h az őseink földön kívüliek, csak nem akarták h tudjunk róla, h eredetileg mi is azok vagyunk!
2011. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Igen sokan vannak,föld alatti bunkerek bázisok ,világok és térszeletek lakói.Talán többen is mint mi felszínlakók.
2011. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Hát azért nincsenek többen mint mi. Mi sokkal többen vagyunk

Annyit tudok, hogy 18000 idegen él jelenleg a dulce bázison.

De azt is tudom, hogy elvileg van egy belső föld, ahol emberek élnek, az atlantisziak leszármazottjaiként.

2011. jan. 21. 09:00
 37/40 anonim válasza:
Hát ha már az idegenek a Földön léteznek, akkor nyilván már nem idegenek! ... :S
2011. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Idegenek maradnak, mivel az ember nem ismeri őket, és más bolygóról származnak, nem mint ha mi nem más bolygóról származnánk, csak erre az állításra nem marad az évezredek során bizonyíték.
2011. jan. 29. 20:39
 39/40 anonim ***** válasza:

stephen howking szerint is léteznek, ami szerintem alapból egy támaszt adópont.

a gát ott kezdődik az ufokat mindeki kicsi zöldnek képzeelni el.

az élethez "mindössze" elég a víz így ahol van víz van élet!

földhöz legközelebb erre utaló nyomot a jupiter, európa nevű holdján találtak!

de ha itt nincs, ép elmével is belegondolva, a világűr méretén nem szabad kiakadni, így a több milliárd bolygó, kisbolygó, hold közül 100%, hogy valahol van élet, és az sem kizárt, hogy a földihez hasonló!

2011. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
mégsincs arzén alapú élet!!!
2014. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!