Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted igazi a Negyedik...

Szerinted igazi a Negyedik típusú találkozások c. film?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 00:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 14:17 vagyok.

Nos, ha a kormány valamit el akar titkolni, el is titkolja. Egy ilyen felkészülést igénylő filmet, ráadásul ismert színészekkel nem lehet csak titkokban egy hátsóudvarban elkészíteni. Ha a kormány valamit ezzel kapcsolatban titkolna, akkor nem kerülhetett volna nyilvánosságra.

Ráadásul az, hogy a film egy alap momentuma (fehér baglyos hamis emlék) egy ismert könyvben leírt eset elferdített verziója, a számomra teljesen hiteltelenné teszi.

2011. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hamis
2011. jan. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Én csak annyit tudok hogy ugyanúgy levoltam bénulva háromszor mint a filmben 1-2szereplő.Este arra keltem fel hogy nem tudok megmozdulni,falfelé voltam fordulva,arra ébredtem hogy nagyon félek,és hogy egyszerűen nem tudok megmozdulni,pedig ébren voltam.Kiabálni is akartam anyámnak,de nem jött ki hang a számon.Egyszerűen nem jött ki,leírhatatlan!!Ez háromszor is előfordult,kb olyan fél éves időközönként!Akkor még nem láttam a filmet,de akkor is úgy véltem földönkívüliek látogathattak meg.Nem kívánom senkinek ezt az érzést!!Viszont a filmről nem tudom mit gondoljak,tuti van valóságalapja,de azt erősnek érzem hogy embereket raboljanak el,mármint úgy hogy visszasem hozzák őket mint a filmben a kislányt!Ez azért erős!

22F

2011. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Igen elég durva, köszönöm utolsó,

Szerintem igazi a film.. minden bizonnyal.

2011. jan. 16. 15:08
 15/25 anonim válasza:
100%
Azt alvásparalízisnek hívják,nekem is volt már.
2011. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én igaznak vélem. De mindenkinek egyéni a véleménye erről...
2011. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 fülöp krisztián válasza:
77%
Mindenki aki azt hiszi hogy nem léteznek UFO-k azoknak mondanám hogy én hiszek bennük de nem lehetünk benne biztosak és az én válaszom aki írkálja hogy ez elképzelhetetlen annak mondom hogy nem lehet tudni de ha este,éjszaka van nézzenek fel az égre talán látnak valamit amitől elkondolkoznak
2012. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Így van, alvásparalízis volt.. -.-'


Kérdező te meg húzz erről az oldalról, hogy ha nem fogadod el a választ, és a saját hülyeséged mellett makacsul kitartasz. Bár azóta eltelt majdnem 2 év, talán felnőttél, és beláttad most már, hogy a filmnek egyetlen filmkockája sem valódi.


Úgy hívják ezt a MŰFAJT, hogy áldukomentumfilm. Ilyen még az Ideglelés, Paranormal activity, Grave encouters, stb...

2012. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Molinero337 válasza:

Gondolkodjunk ésszerűen ha csak a nagyszámok törvényét vesszeük alapul a mi univerzumunkban 8 nagybolygó van és jópár kisbolygó a teljes és a tejúton kívül még ismeretlen számú GALAXIS nem bolygó ,Galaxis ami több milliárd bolygónak adhat helyet ezek közül aki csak másodpercekre feltételezi hogy ezek lakatlan bolygók azt itt nyiltán hülyézem le ! És ha ezek a civilizációk elég fejlettek miért ne jöhetnének el "felfedezni" az űrt ,több hiteles emberi beszámoló van videók és hipnózis alatt előkerült adatok be kell látni ,hogy biztos nem vagyunk egyedül.

Ja és ha valamit én nagyon el akarok rejteni azt olyan helyre "rejtem" ahol biztos nem keresné senki és szerintem nincs jobb hely ennél mint ami felűnő ahol biztos nem keresném ,az orrom előtt ,ezeket a témákat például azért vihették filmre mert ha igaz senki nem foglalkozik vele mert csak film és azután nyíltan mondhatják ,hogy ők szóltak ! Mindenki gondolkodjon el ezen ;)

2013. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
2011-01-14 03:42-nek írom,hogy az ami veled történt az egy olyan dolog,hogy az agyunk kikapcsolja alvás közben egyes funkciónkat, pl. végtagok mozgása, beszélőszerv stb, mivel ha álmodunk,akkor kárt tehetünk magunkban. nos néha felébredés után az agy nem kapcsolja be egyből ezeket a funkciókat,...ez történt nálad is....
2013. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!