Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted igazi a Negyedik...

Szerinted igazi a Negyedik típusú találkozások c. film?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 00:47
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Kitalácíó, ezzel a kamuszöveggel, hogy "valós történet alapján" akarták növelni a bevételt.
2011. jan. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szerintem igazi, és csak azért mondták hogy kitaláció, hogy eltereljék a valóságról a gyanút.
2011. jan. 12. 08:26
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Diator! Sürgősen állj le ezzel a szerrel!
2011. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
NEM!... olvass utána...
2011. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az ilyen filmekkel a föld lakosságának azt akarják jelezni, hogy "bármikor megtörténhet". Az Államok kormányai érzik, hogy nem sokáig tudják már a közvélemény elől eltitkolni, mi is történt valójában az 51-es körzetben 1945-46-ban a lezuhant UFÓ-kkal kapcsolatban, egyre kevesebb ember hiszi el, hogy az UFÓ-k és USZÓ-k természeti jelenségek stb. Csak a lakosság még nincs felkészülve egy váratlan "találkozásra", hát kellenek az ilyen jellegű felkészítések.
2011. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Na, újabb agymosott.
2011. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag ennek utánajártak, de nem találtak semmi valóságalapját. Alaszkában, ebben a Nome nevű kisvárosban, ahol ez az egész játszódna, pl. nem is hallottak hasonló esetről.

[link]


Nekem viszont feltűnt, hogy a filmhez Budd Hopkins egyik könyvének részletét használták, mikor egy, állítólag földönkívüliek által elrabolt, pácienst hipnotizált, akinek volt egy fehér bagolyról egy hamis emlékképe. De ott nem szerepeltek olyan vad dolgok, mint a filmben.

Szóval biztos, hogy vettek alapul egy-két dokumentált esetet. Csak aztán feltuningolták, ijesztőbbé, látványosabbá, tették, végül is írtak köré egy félelmetes mesét.

2011. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát szerintem igazi ez a film. Nem tudom elmondani nektek, de tuti igazi, a a kormányok már biztos közre játszódtak, hogy kitalációnak tűnjön a film.
2011. jan. 12. 17:34
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

A 14,08-as 85 %-os vagyok. Én megfordítanám: a kormányok rendeltek egy filmet: dobjátok be a köztudatba, hogy mégiscsak élhetnek idegenek is az univerzumban. A film készítői persze felturbózzák, hogy eladható is legyen.

Válaszom az első hozzászólásomat véleményezőnek: majd kb. 15-20 év múlva kiderülhet, hogy melyikünk az "agymosott".

2011. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Légy nyitott,de ne idióta...
2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!