Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz a napjainkban...

Mit gondolsz a napjainkban lezajló jelenségekről?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ez alatt, hogy nagyon sok madárhullás volt napjainkban, tömeges madarak haltak meg, nem igazán tudni, hogy miért. Az elmondottak alapján mindennek neki repültek és meghaltak. Ez nem az első ehhez hasonló dolog, PL Jamaikában tömegesen haltak meg a méhkirálynők. Itt Magyarországon a baglyok egy falut elleptek, eddig még nem volt ilyen, és még arról is halottam, hogy a hollók ezrei bementek a városban és ott repkedtek , ami elég érdekes látványt nyújtott.


Szerintetek mért van ez?

Világvége előjelzők?

Lehet jönnek az idegenek?

Vagy a polusváltás véget???


2011. jan. 10. 17:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat,

Egyet értek veletek. Minden esetre elég furcsa dolgok napjainkban ezek. A nasa is mondta hogy egyre gyakoribbak lesznek a napkitörések... majd meg látjuk mi lesz...

2011. jan. 11. 17:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez volt egy filmneben is. Azt hiszem "Amikor megállt a föld" c. filmben. megváltozott a föld mágnesessége. A filme elején is hullanak a madarak. Remélem jó filmcímet írtam, rég láttam.
2011. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Külföldi ***** válasza:
nemjó filmcím :D az "amikor megáll a föld" c. film az ufókról szól!
2011. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondtak a hirekben ,hogy a madarhullas a tuzijatekok miat volt.
2011. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1x... a mai világban fel van gyorsulva az adat/információ áramlás... ergo a technika fejlődésével olyan híreket is hallhatunk amit eddig nem, mert vagy megszokott volt, vagy nincs hír tartalma, de pl a világ más részein nem volt megszokott...


Ha kemény a tél, akkor a madarak mindég a lakott területekre húzódnak vissza... A varjak mindég ezt csinálják...


2012... múltkor 2000... mi lehetett 999-ben? vagy 666-ban?

Azt mondják már fel vagyunk világosodva, nem sötét középkor igaz? Hát ennek ellenére 1 valami nem változott: hülye,töketlen, sötét emberek tömkelege még mindég van/volt/lesz...

2011. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem a tűzijáték miatt volt, mert rá 2 napra, és rá 1 hétre voltak a madárhullások, csak azt mondták, hogy lehet, hogy azért volt, meg azt mondták , hogy lehet hogy betegek voltak, de kétlem hogy több száz madár megbetegedett volna, és mind a tűzijáték miatt halt volna meg.
2011. jan. 12. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!