Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz ennek a könyvről,...

Mit gondolsz ennek a könyvről, szerinted igazi amit ír?

Figyelt kérdés

*****


Egy 7 éves gyerekről szól nagyon klassz könyv, elmeséli, hogy honnan jön, milyen a bolygója és azt is, hogy mik lesznek 2012-ben.


Nagyon klassz könyv. Aki már olvasta leginkább azokat kérdezem, várom válaszaitokat.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 5. 07:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem az a bajom h ilyeneket olvas valaki...olvasson ha neki ez tetszik...de h el is higgye h igaz ami a könyvben áll az már beteges!!!! az ilyen emberek kötnek ki pszichiátrián.
2011. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz.

Fikció az egész.

Elég bugyuta lehetsz, ha elhiszel egy ilyen történetet. Bár te már akkor is bugyuta voltál, mielőtt belinkelted ezt a könyvet. Inkább írnád tovább a cikkeidet, akkor legalább kevesebb időd van ide írni a hülyeséget.

Oh, és mielőtt leszólnál, én is olvastam.

2011. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Non-materialista válasza:

16:46


Mindenki azt olvas, amit akar és azt hisz, amit akar, neked semmi közöd hozzá, s ha nem tetszik másnak a hite, véleménye, akkor nem kell fölöslegesen beírni ide. Főleg nem olyan kommenteket, hogy minden ezós és ufós a pszihiátrián köt ki. Téged kellene ott kezelni, mert nem tudod elfogadni, hogy valakinek más véleménye, hite legyen.


SZABAD AKARAT VAN!

2011. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az előttem szólónak:


hogy Phoebe-t idézzem a Jóbarátokból: "minden ember szabadon lehet hülye" :)

2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!