Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történt velem? :O

Mi történt velem? :O

Figyelt kérdés

Tegnap este 6 óra körül elaludtam(ami nállam nagyon ritka mert általába 12 körül szoktam elaludni)és reggel 6 kor felkeltem próbáltam visszaaludni de nem tudtam ugyhogy kimentem a fürdöszobába megmosakdotam fogat mostam és észre vettem hogy van 3 pont a mellkasomon.Szabályos 3szög volt és a pontok 1,5 cm re voltak egymástól.Még aznap elmentem vele orvoshoz.Az orvos azt mondta hogy biztos fözés közben csapódott oda az olaj vagy valamivel megégettem de nem főztem aznap és ez csak reggelre jött elő...Elég ideges vagyok emiatt...Körülötte rózsaszínes a közepe pedig fekete és minthogyha öngyújtóval égetnék..Eléggé fáj..:SMi lehet ez ? Normális válaszokat kérek pls.

25/L


2011. jan. 1. 20:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
hát nem tudom lehet...
2011. jan. 12. 06:37
 22/22 petya14 válasza:
figyelj képet tudnál mellékelni? itt az email címem mert engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok petya5874@hotmail.com ha lehet msn-en
2011. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!