Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történt velem? :O

Mi történt velem? :O

Figyelt kérdés

Tegnap este 6 óra körül elaludtam(ami nállam nagyon ritka mert általába 12 körül szoktam elaludni)és reggel 6 kor felkeltem próbáltam visszaaludni de nem tudtam ugyhogy kimentem a fürdöszobába megmosakdotam fogat mostam és észre vettem hogy van 3 pont a mellkasomon.Szabályos 3szög volt és a pontok 1,5 cm re voltak egymástól.Még aznap elmentem vele orvoshoz.Az orvos azt mondta hogy biztos fözés közben csapódott oda az olaj vagy valamivel megégettem de nem főztem aznap és ez csak reggelre jött elő...Elég ideges vagyok emiatt...Körülötte rózsaszínes a közepe pedig fekete és minthogyha öngyújtóval égetnék..Eléggé fáj..:SMi lehet ez ? Normális válaszokat kérek pls.

25/L


2011. jan. 1. 20:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hát most így gyerekként csak annyit tudok mondani, hogy szerintem elraboltak az ufók, de ha megpróbálnék felnőttként gondolkozni, akkor nem lehet hogy valamibe bele feküdtél, vagy nem is tudom..
2011. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy belefeküdtem valamibe...meg ha belefeküdtem is akkor nem szabályosan lennének egymástól a pontok szerintem..és ez amúgy égés nem egy sima seb.
2011. jan. 1. 21:20
 3/22 böiler válasza:
40%

Normális válaszokat... Ezotéria...


Szerintem te azt akarod hallani, hogy elraboltak az idegenek, és úgy, de úgy megb@sztak, hogy még a hűtőben lévő almapaprika is arról beszél a kefirrel.

2011. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Figyelj értelmes válaszokat kértem te meg idejössz és elhülyéskeded....Ha nem tetszik az ezotéria katgória akkor ne nézd.-.-''
2011. jan. 1. 21:25
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

meg is mérted 1,5cm :D?


allergia vagy szimpla kiütés.. ?


vagy lepra..

2011. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
-.-''' mondom hogy égés de látom annyira analfabéta vagy hogy nem veszed észre.
2011. jan. 1. 21:29
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok tényleg elég bunkóra sikerültek. Nem mind de a többsége az. Ezen felül én nem mondom hogy elraboltak az ufok. Nem tudom mi lehet ez, de : www.kepfeltoltes.hu
2011. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Megjöttek a Reptoidek:D.
2011. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy ultrahangra, lehet, hogy beléd petézett egy alien.
2011. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha normális válaszokat akarsz akkor normális helyre kéne írnod a kérdésedet. 25 éves létedre tényleg elég gyerekesnek tűnik, hogy pont az UFO észlelések kategóriában érdeklődöl, meg sem kísérled a racionális választ. Így ne csodálkozz, hogy elpoénkodják a dolgot.


Az h szabályos-e a háromszög az egy kis matektudással ellenőrizhető: vagy megméred a szögeit vagy az oldalait, de az, hogy kb. 1,5 cm az nekem nem meggyőző, egyrészt egy síkon 3 pont meghatározz egy háromszöget, másrészt egy földönkívüli aki képes téged elrabolni képes lenne egy tökéletes szabályos háromszöget vésni beléd és nem csak kb 1,5 cm-es oldalakat.


Én bőrirritációra gondolok, valamilyen allergiára, ilyenkor szokott égésszerű látvány és érzés lenni. Vagy esetleg egy nyaklánc itt tettes lehet, de semmiképpen sem földönkívüli. ez butaság ...

2011. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!