Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Birodalmi lépegető, már a...

Birodalmi lépegető, már a 40-es években?

Figyelt kérdés

Bármilyen furcsán hangzik a Birodalmi lépegetőt azaz eredeti néven az überschwerer kampfschreitpanzert a 40-es években a nácik fejlesztették ki és igen kis létszámban be is vetették, ahogyan az eredeti német forrásban olvasható. A keleti fronton használták őket, nem sok sikerrel, mivel nagy volt a felülete és így könnyű célpontnak számított, ugyanakkor pedig nehézkes mozgás és pontatlan célzás jellemezte.


[link]


überschwerer kampfschreitpanzer


[link]


[link]


2010. dec. 17. 20:20
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Nekem tavaly is kellett használni,nagyon szar volt,elhihetitek:/

2napig volt ez nálam: [link]

Aztán utána már ezt kaptam:/

[link]

és tényleg léteznek ilyenek!

2010. dec. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igen és a járókeret meg a mankó hogy is jön a témához?


Kedves utolsóelőttinek meg mondom, hogy nem, nem hiszem el. De ha te elhiszed, akkor valószínűleg a Micimackót is elhiszed.

2010. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
én hiszek neked és szerintem az ezeréves solymot is ők találták fel nagy nehezen a kristálykoponyába ezt a fényképet találtam [link]
2010. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már könyvekben is, neten is, hogy a náciknak ilyen-olyan eltitkolt szuper technológiájuk volt. Mégis az oroszok a sz@r rozsdás fegyverekkel elverték őket a háborúban.
2010. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na ja, Náciknak volt vagy 2 repülő csészealjuk, Oroszoknak meg vagy 20 000 Tankjuk. Kiegyenlített küzdelem lehetett.
2010. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
De jót röhögtem istenem XD
2010. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kvantumfizikuskám, felvilágosítanálak.


A német haderő nem csak abból a két csészealjból állt, már ha volt nekik egyáltalán valami hasonlójuk. A németeknek is volt tankjuk, katonájuk, tüzérségük, rakétájuk stb.


Szóval a 2 csészealj vs. 20000 tank rohadtul nem helytálló adat.

2010. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem helytálló hanem még rosszabb volt, mert nem csak az oroszokkal harcoltak, hanem az usával és angliával meg franciákkal is és az oroszoknak segítettek az ukránok is.


A háború vége felé, eszméletlen mennyiségű tankot gyártottak az oroszok és dobtak frontra, amik jóval alacsonyabb harcierőt képviseltek a párducnál, de vagy 1000 orosz tank jutott egy németre, nem beszélve hogy jóval bonyolúltabb több szerkezeti elemből álltak a párducok és tigrisek és nehezebb volt kijavítani, míg az orosz tankot egyszerű volt preparálni. Nem beszélve hogy feltőrték az enigmát és tudták hogy pontosan mit terveznek a németek és a japánok. Miután kiderült, hogy nem fogja délen hátba támadni Szovjetuniót a japán hadsereg, onnan a sok katonát át tudták vinni a nyugati frontra és az irgalmatlan nagy mennyiségű tankokkal együtt roppant nagy fölénybe kerültek. Nem beszélve a keleti frontól is és az afrikai háborúról sem. Nem lenne rossz lehurrogás helyett meg zsigeri válaszok helyett utána olvasni.

2010. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:26


Istenem,mentem odamegvissza hugyozom magamO.O...látom,nem érted a poén-.-

2010. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 potion ***** válasza:

Kvantumfizikuskám KUS LEGYEN

A németek megérdemelték hogy az elég világ harcolt ellenük.

oroszok meg jól tették.

2010. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!