Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek egy intergalaktiku...

Szerintetek egy intergalaktikus háborúban a raptoidok, a klingonok, a plejádok, vagy a birodalmi erők győznének?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 18:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
NEM LEHETNE MÁR AZ ILYEN KÉRDÉSÉKET ABBAHAGYNI???!?!?!?!!!!
2010. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
muszáj naponta 50, fiktív fajokról szóló kérdést feltenni?
2010. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
most komolyan, érdekelne.
2010. dec. 10. 18:23
 4/26 anonim ***** válasza:
2010. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"fiktív fajokról" ???


Istenkáromlás!

2010. dec. 10. 18:24
 6/26 anonim ***** válasza:

Szerintem Kirk kapitány győzne MR. Spock-kal az oldalán a U.S.S. Enterprise bevetésével. :D:D


ne haragudj de úgy érzem ez poén kérdés, mivel a klingonok a Star Trekbe voltak, így én is poénra vettem a figurát, ha nem baj. :D:D


aztán lehet tévedtem. ;)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
szerintem a birodalmi erők győznének mert velük van az erő és Darth Vader.
2010. dec. 10. 18:27
 8/26 anonim ***** válasza:
43%
raptoidokról még nem hallottam, ez valami mélyen szánalmas és erőltetettt hunglish lehet. Reptoidok azaz hüllőszerű. a szó a Reptilia latin szóból ered fordítják reptiliánnak is. A magam részéről azonban a reptoid kifejezést szerencsésebbnek tartam a humanoid mintájára, ezzel is kihangsúlyozva, hogy intelligens lényekről beszélünk.
2010. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Te Árpi. :)


Honnan valóak a reptoidok akkor? Nem lehet, hogy a dinoszauruszok egy intelligens, gondolkodó faja került tovább a földi életből egy kicsit beljebb az univerzumba?


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Már leírtam az egyik kérdésnél:

"

A történet dióhéjban a következő:


A reptoidok itt éltek a Földön, azonban valami miatt - ennek oka számomra sem ismert - nagy részük a bolygó elhagyására kényszerült.


Az itt maradtak pedig a föld alá települtek, átadva a terepet az emberi fajnak. Az itt maradt reptoidok képesek elrejteni valódi alakjukat a laikusok elől.


A történelem folyamán többször is beavatkoztak az emberi történelem, magukat istennek láttatva az emberek előtt, és rabszolgaként használva őket. [link] Pl. egyiptomi, sumér, kínai alkotások tanúskodnak erről.


Az inváziót eredetileg korábban tervezték, az 1940-es évek körül."

2010. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!