Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a sok ufószakértő tanult...

Potion kérdése:

Ez a sok ufószakértő tanult fizikát egyáltalán?

Figyelt kérdés
Olyan triviális dolgokat kérdőjeleznek meg! Föld gömbölyűsége, Gravitáció és a kedvencem bár ez nem fizika de a hold mint halálcsillag :D
2010. dec. 13. 21:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ufo-kutató:


A VALÓDI GYÓGYKEZELÉS pedig ott kezdődik, hogy visszamész szépen Lipótmezőre és jófiúhoz méltóan beveszed a gyógyszereidet. Ne félj, nem fogsz fájni. Ingyen drogot visszautasítani nem szabad! Aztán ha jönnek a tökömtudja szíriusziak vagy fénylények akkor majd téged úgyis meggyógyítanak a szeretet erejével....

2010. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ufo kutató : Ne agyaljál mert megárt. Minnél többet rágcsálódsz valamin annál inkább elmész az inkoherencia felé, nem beszélve, hogy nincsen is min. Ez neked a valós lipótmező ! Hát nem az ? :D Szóval, az a lényeg, hogy ha egelyk elemmel működő örökmozgóval meg kysfaludik azzal hogy megcsinálta a gravitációs hullám detektórt, amikor fogalma sincsen hogy mi az és nagy ívben szarik rá. Akkor ne lezd nekem ezt a demagógiát, mert nem igaz !


Potion, Én fizikus vagyok, és Te mennyi fizikát tanultál ?


Egyébként igen, a kezdeti reakciód jó volt ufokutató, nem rólad beszéltem, amikor a fizikai tudás hiányát említettem, szerintem az eddigi válaszaidat analizálva nagyon tájékozótt vagy az ufologia ismeretterjesztő szegmensében. Bár ! Ezt nem degradálva az igazi fizika az elméleti fizikánál kezdődik Landau-Lifsic. Ezzel csak azt szeretnémmondani, hogy tapasztalataim szerint el kell mélyen merülni az óceáfenék alatt hogy méllyen leláss:D

2010. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig igen. Vannak a mahabharatából és egyéb ősi iratokból fenn maradt dézetek, amelyekben benne vannak az atombombára való utalások, csak nincsen kapacitásom felkztatni. Könnyebb lenne leemelni a polcról az atlantisz a nyolcadik kontinenst Charles Berlitztől, mert anno onnan olvastam,d e sajna nincsen kapacitásom sem megkereseni, pedig érdekes.
2010. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
És jó a műsor.
2010. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Egyébként az atombombás forrással és sok egyébbel, kapcsolatban. Barátaim,most vagy tudtok angolul vagy nem. Ha nem, akkor ugysem találjátok meg, csak max kínkeservel, ha meg igen akkor meg 1 perc alatt megvan. Ezzel is ösztönözve vagytok nyelvtanulásra. Legalább valami hasznát vegyétek a forumnak.
2010. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék itt van Mr. fizikus úr :D.. google a barátod, nem tanították?? kár, én tanultam ezt IS.


A fizikai kérdésekről: Van benne igazság amit írtál, de te sem vagy agytröszt. De Mr. ufó kutató sem... Az a baj veritek magatokat valamire.. Lehet mindkettőtöknek van valami a tarsolyában, csak sajnos soha nem fog kimászni belőle.


1 témához tudok hozzá szólni. Feltalálók:

Való igaz utóbbi 100 évben sok mindent kapott a világ, nem fizikusoktól, tudósoktól... De akik tanulmányok nélkül is tudtak alkotni azoknak volt egy képességük, megfigyelés... figyelték a természetet a dolgok működését, nagyon nyílt gondolkodásúak és hatalmas gyak. tapasztalattal rendelkeztek. Igen pont ugyan olyan képességek mint a neves tudósoknak.

A szabadalom elkészítésében én is segítettem, nem igaz hogy söprik az asztalról... ha az eljárási összeget befizeted akkor levédik az automata körömrezegtető törlőkendőt is... Csak tudjátok azt dokumentálni kell utolsó porszemig mi-micsoda rajta. Ha aktív eszközről szól, működését definiálni kell!!! És ha működőképes---> van rá magyarázat, így 4 dimenziós centrifuga generátort természetesen nem lehet leadni, de ha működi ne adj isten és le is van írva akkor elfogadják...


Csak Ti itt ketten: soha nem fogtok semmit alkotni, létrehozni, mivel egy könyvmoly aki egész életében derivál, integrál, esetleg a konvergencia kritériumaival van kiakadva, de adj isten azon erősködik, hogy a 0 most a pozitív számok halmazához tartozik-e? Az korlátolt... Miként az is aki elereszt olyan mondatokat a levegőbe mint Ufológus barátunk, aki azt sem hiszi el, hogy az apja ondójából született mer biztos az a megfoghatatlan háromlábú postás vót... Ez HALANDZSA... így ugyan oda jutunk a Fizikus+nyelvész vagy bocsánat Nyelvész+fizikus barátunkhoz... :D:D

2010. dec. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Hát 1:1-es, :D. Saját magadon bizonyítod hogy minő kókler vagy:D.


Ő :D "Tessék itt van Mr. fizikus úr :D.. google a barátod, nem tanították?? kár, én tanultam ezt IS."


Nem, akkor a barátod ha van szakértelmed is és eligazodz közte, barátom:). itt egy példa http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


"Defínició szerint +0 val jelölünk egy olyan számot, aminél nincs kisebb. (Vagyis nem pont így van, de a lényege ez. A Google jobban elmagyarázza neked.. ha igy nem találod, akkor epszilonnak is szokták jelölni... :P) Ez matematika.

A távolság és az idő pedig relatív, ezért biztos lehetsz benne, hogy nincs olyan, hogy ne lehessen mérni kisebb távolságokon. Az, hogy ma még nem vagyunk képesek pontosan mérni valamit, nem azt jelenti, hogy nem lehetséges. Mindig lesz egy olyan szám, aminél kisebbet nem mérhetünk, de ez a technika fejlődésével mindig csökkenni fog."


Ezt mondta, az amatör guglis gyerek


És ez a valóság


"Van a Plack hossz, és a Planc idő a legkisebb létező ezen univerzumban, mivel az univerzum szerkezeténél fogva ennél kisenn bávolságnál nem értelmezhető semmi mert nincsen. Gyakorlatilag szétesik a létezés ennél kisebb intervallumban. Mint pl, amikor a téridő görbületet azzal illusztrálják, hogy lepedőbe dobnak egy golyót és az besüpped. A lepedő textíl szálai pont Planck távolságra vannak."


Azért gyerekek nem kell a netre támaszkodni 100%-osan, hanem az agyadra kell támaszkodni:D. Értsetek dolgokat.


Azért nem vagyok agytröszt mert ezo forumban nyomulunk.


Igazi kókler vagy ! Minden alkalmazott találmány az alapkutatáson nyugszik ! Óriások vállain. Nagyon sok mindent a legtöbbet fizikusok alkották, csak te a kevés kivételt ismered.


Neked halandzsa mert nem értesz hozzá ! A bírkának is minden nyelv egyforma. Te mit alkottál ? Te mit tanultál fizikából ?

2010. dec. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A Nemere jókat ír, de ezek is csak legendák. Azért ennél még mindíg jóval több van angolul mint magyarul, és nem kizárólag egy ember interpretáciojában, bár el kell ismerni elég jól összefoglalta !
2010. dec. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy nem jó amit be linkeltél, mert a mahabharatából kell az a versszak, ami idézi az atombomba utáni perceket. Akkor azt is keresd meg köcce:).
2010. dec. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én alkalmazott tudományokat tanultam, az az igazság nagy mélységében nem is tudom és nem is akarom megérteni.. Bár tanultam modern fizikát, 1 évet+1 év hagyományost is :D. De vitatkoznék, mind a matematikában, mind fizika tudósaival is.. Most nem írom mi a szakmám, de azt hiszem kicsit el vagyunk felejtve... Mert amit te tudsz elméletben, én használom gyakorlatban :D
2010. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!