Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a sok ufószakértő tanult...

Potion kérdése:

Ez a sok ufószakértő tanult fizikát egyáltalán?

Figyelt kérdés
Olyan triviális dolgokat kérdőjeleznek meg! Föld gömbölyűsége, Gravitáció és a kedvencem bár ez nem fizika de a hold mint halálcsillag :D
2010. dec. 13. 21:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ufo-kurtató: Suliban kéne lenned nem? Anyukád mérges lesz és szobafogságot kapsz ha megtudja...
2010. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ufó-kutató a fizika neked akkor kezdődik mikor becsöngetnek az órára.
2010. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Hát én itt felvetettem a témát egy idegen lényekkel kapcsolatot tartó emberkének... és mi lett az eredménye ön 64%-ban ad hasznos válaszokat... :D:D
2010. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
UFO kutató, a fizkika nekem akkor kezdődik, amikor a legújabb kutatásokat olvasom eredeti forrásból eredeti nyelven , neked meg akkor amikor feljössz az ezo forumba. Még az UFO szót sem tudod helyesen leírni
2010. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 KÁELEF ***** válasza:

Hazugság minden amit írtál, kérdező, te egy provokátor vagy semmi több.

Az UFO kutatók komoly emberek, én többet is ismerek, ilyen dolgokat nem állítottak.

2010. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

höh jót nevettem KÁELEF :D

Látom hogy annyira komoly emberek hogy a Galaktikus tanács (vagy mi) a nevében pofáznak itt mindenről de lusták lennének levinni a szelektív hulladék gyűjtőbe az újrahasznosítható szemeteket! De mindig mi vagyunk a szemét földpusztító k****g materialista anyagi tárolódobozok de ti egy gyűszűnyit nem tennétek a földért ( bocs tényleg "megvédettek a gonosz reptoidoktól")

2010. dec. 14. 19:44
 17/31 anonim ***** válasza:

Kis Tamás Zoltán!


Kár, hogy Te is ezt a primitív stílust követed!


Aztán :


HA VALÓBAN fizikus vagy - teljesen mindegy, hogy van-e végzettséged hozzá vagy nincs -, kell-e vele kérkedni? Ezt csak a tudatlanok csinálják, akik a belső hiányukat állandó külső megerősítéssel akarják kompenzálni!


Aztán :


HA VALÓBAN A LEGÚJABB kutatásokat olvasnád, nem pedig azokat a 100 éves gumicsont-problémákat, melyeket PONT AZÉRT találtak ki, hogy ne tudd meg a VALÓDI kutatási irányokat, akkor igen-igen szerény lennél!


( A valódi ismeret szerénnyé tesz, a hamis ismeret felfuvalkodottá. )


Aztán :


Nem ismersz engem, ezért nem tudhatod, hogy mit tudok. Ez az útszéli lefikázó stílus pedig nem illik egy komoly fizikushoz, legfeljebb talán az akadémikusokhoz, akik zsigerből negálnak mindent, minden kísérleti eredményt, minden tapasztalatot, ami a primitív 3D-s materialista világképüket megkérdőjelezi.


És hogy ki, hogyan tud helyesen írni, Te a saját "fizkika" szakmádat, vagy a magam ufó-kutatását ( ezt sokszor magyarosan írom - talán baj? ), az sokszor HAMAR lelepleződik!


A sorserők ÍGY működnek!

2010. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
UFO kutató : Én nem kérkedtem, hogy fizikus vagyok sőt nagyon szerény voltam, azzal kezdtem az egyik választ hogy csak fizikus vagyok így nem értek a szellemekhez. Valamelyik gyerek idézte ezt tőlem és becsmérelt, visszaolvashatod.
2010. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
egyébként azért olyanok a fizikusok, mert volt szerencséjük az egelyhez meg kisfaludyhoz. ha ismernéd a munkásságukat nem írnád magadról hogy UFO kutatóvagy
2010. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Már éppen bocsánatot akartam, kérni, Zoltán, hogy engem is ez a primitív fórum megtréfált ( nincs lehetőség javítani a szöveget, nem lehet idézni, nem tudod ki írja stb. ), mikor látom, megint kezded az 'én jobban tudom - te nem tudsz semmit' óvodás játékot!


Még egyszer tehát : honnan tudod, hogy magam mit ismerek? Mert - mint korábban utaltam rá - csak az akadémikus tudomány zárt ortodox kasztja ( úgy, ahogy a középkorban a teológusok ) szokott ilyen lekezelő stílusban reagálni!


Ez egy nagyon régi játék, mely sajnos egyidős az emberiséggel! A hatalmat, pozíciót és kiváltságait védő kaszt úgy akarja lejáratni az új szemléletmódot képviselő embereket, hogy csak úgy egyszerűen zsigerből tudatlannak, szakképzetlennek, laikusnak, amatőrnek stb-nek nevezi őket!


És nézd csak meg, HOGY MENNYI ÚJ TALÁLMÁNY jött ki ebből a kasztból, mondjuk az utóbbi 100 év alatt, mialatt közpénzből milliókat kapnak holtukig alanyi jogon?


És nézd csak meg, hogy hogyan élnek a VALÓDI feltalálók! Mikor ingük-gatyájuk is rá megy, meg sokszor az egészségük meg a családjuk is, egy új találmányra, mely már önmagában forradalmasíthatná az egész emberiség energiaellátását ( számtalan ilyen feltaláló van itthon és külföldön is, működő találmánnyal ), de amikor beadják a találmányi hivatalba a leírást, akkor az éppen ott tökét vakaró ember egyszerűen lesöpri az asztalról az egészet olvasatlanul, hogy " az ilyen NEM EGYEZTETHETŐ ÖSSZE A MAI FIZIKAI SZEMLÉLETTEL"!


Valamikor szó volt itt, barátaim, hogy valójában amit Ti itt a tudományról VÉLTEK, annak semmi köze nincs a tudományhoz, pusztán hitek és rögeszmék zagyvaléka, amit a fejetekbe programoztak. Ti pedig elhittétek, mert egzisztenciális ÉRDEKETEK ezt kívánta!


Nos, a forradalmi találmányok SZISZTEMATIKUS MEG NEM VALÓSULÁSA Teslától egészen napjainkig már rég átlépte a bűnözés határát!


Vagy azt gondolod, Zoltán, hogy fizikának nevezhető az az ortodox hit-gyűjtemény, amit az ált. iskolától az egyetemig és tovább tanítanak?


Nézd csak meg egy 80 évvel ezelőtti kiadott német-angol elméleti fizikai lexikont ( nekem megvan )és egy mait!


A mai SOKKAL PRIMITÍVEBB, és sokkal kevesebb dologról MER beszélni!


Ez lenne tehát, a tudomány rohamlépű fejlődése, miközben visszafejlődik, és miközben az egyetemeinken legjobb esetben is egy 19. századi katedrafizikát tanítanak?

2010. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!