Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Repülő vagy mi?

Figyelt kérdés

Emeletes házban lakunk a falu szélén igy tökéletes a kilátásom az égboltra. És főleg nyáron szokok ilyet látni de rendszeresen. Látok egy nagy fényes sárgásan világitó csillagot (mármint igy néz ki), áll egy helyben. Figyelem, figyelem, a férjem őrületbe kergetem vele hogy megint ufót látok. Aztán egyszer csak az az erős sárgás fény vagy eltűnik teljesen, vagy elindul borzasztó gyorsasággal és robajjal mintha repülő lenne, de azok nem szoknak ilyen gyorsan repülni. És ráadásul, mi állna a levegőben?

Szerintetek?


2010. dec. 11. 14:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, majd ha lesz egy kis időm külföldi oldalakon is utánanézek, mert nálunk már az egész rokonságot érdekli :D:D


Amúgy legközelebb jövő nyáron láthatom, mert akkor megyünk Siófokra... lehet be kéne szerezni vmi jó fényképezőt/ kamerát...


Ha neked is van vmi infód írj!

Az se törne le, ha vmi meteorlógiai cucc vagy különös discoeffekt - mondjuk ezt kétlem mert ismerném és azok világosak és nem egy pont.

Csak tudjuk már meg mi a franc az :D:D

2010. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

a, Egészen biztosan UFO, ugyanis nem tudtad azonosítani.

b, Ha földönkívüliek lennének mi okuk lenne az ég ugyanazon szegletén verni a brét napokon át? Nalátod.

2010. dec. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Hát az igaz hogy egy azonositatlan repülő tárgy. :-)

És pont ez a bibi hogy miért pont ugyanott látom. Disco fény kizárva. Ha valamit megtudnék megirom, bár kétlem. Egyébként ha Siófokon láttad akkor, talán körül kellene nézned otthon is az égbolton. Én Szlovákiából irok, határ mellől, tehát annyira végülis nincs messze Siófok. Talán ugyanazt lássuk. Lehet ez a kettő hely a végállomása. :-O)

2010. dec. 20. 15:02
 24/27 A kérdező kommentje:

Na, tegnap megint láttam de nem csak egyet hanem hármat. Kettő mintha a szomszéd falu fölött lett volna, álltak és közben elhalványodtak és mintha picit el is mozdultak volna. Pár perc múlva a másik irányba is észrevettem egy sokkal nagyobbat. Ezek után az a 2 eltűnt, mint a csillag és kialszik a fénye. Ez a nagy jó darabig erősen világitott sárgásan, egyszer csak az az erős fény elaludt és mintha egy sima csillagfénye maradt volna. Ezután elindult és már olyan volt mint egy sima repülő. Férjem szerint az is, valószinűleg szembe jöhetett és ugye a repülő is világit előre, és akkor mikor eltűnt az erős fény akkor fordulhatott meg. Hát logikusnak tűnik, de mikor szembe jön akkor miért nem változik a fény erőssége. Én már komolyan nem tudom....

Vélemények?

2011. febr. 9. 14:28
 25/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg repülő, az szokot így kinézni nagy távolságból is. Állni látszik, ha pont szembe jön, ahogy a leszállópálya felé tart, vagy épp felszállt. Ha jól tudom, csak fel- és leszáláskor kapcsolnak brutál fényszórót. Nézd meg térképen merre szoktad látni, nincs-e abban az irányban Ferihegy. Talán még a kifutó vonala is pont abba az irányba esik.
2011. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Merre laksz pontosan?
2011. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Szlovákiában nem messze Győrtől. Mondjuk amerre eltért az a valami arra van a pozsonyi reptér. Csak azt az erős álló fényt nem értem, hogy olyan hosszan látszana?
2011. febr. 14. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!