Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Repülő vagy mi?

Figyelt kérdés

Emeletes házban lakunk a falu szélén igy tökéletes a kilátásom az égboltra. És főleg nyáron szokok ilyet látni de rendszeresen. Látok egy nagy fényes sárgásan világitó csillagot (mármint igy néz ki), áll egy helyben. Figyelem, figyelem, a férjem őrületbe kergetem vele hogy megint ufót látok. Aztán egyszer csak az az erős sárgás fény vagy eltűnik teljesen, vagy elindul borzasztó gyorsasággal és robajjal mintha repülő lenne, de azok nem szoknak ilyen gyorsan repülni. És ráadásul, mi állna a levegőben?

Szerintetek?


2010. dec. 11. 14:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"amit tudomány állit nem szent törvény és aki ellent mond az hülye. "

A tudomány nem állítja, hogy nincs a földön kívül élet, sőt. Csak bizonyíték nincs rá...

Egyébként a leírásod alapján ez nagyon sok minden lehet. Felesleges földön kívüli intelligenciát kiáltani:) Én speciel nem hiszem, hogy ha eljutnának idáig, sárga fényü izzóval a hajójukon közlekednének, ugyanis semmi olyan dolgot nem tudok mondani, ami indokolhatná a használatát. :)

2010. dec. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm akik értelmes választ adtak! Én nem állitom hogy ufó, és remélem is hogy nem az, elég sokszor álmodok úgyis hülyeségeket ufókkal (mint ma is). Csak egyszerűen nem tudom hogy mi lehet ez, és hogy rendszeresen látom, mert hát aki lát ugye repülőt az tudja hogy az nem ilyen.

És biztam abban hogy esetleg más is lát ilyet. Tehát ez is valószinű rejtély marad a számomra. Próbáltam már lefényképezni, de nem látszott semmi, mire meg kamerával odaértem addigra mindig eltűnt.

Még egyszer köszi! :-)

2010. dec. 13. 15:19
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez természetes engem láttál, most készítjük elő az inváziót.
2010. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hi-hi, okés, csak engem hagyjatok békén! :-))
2010. dec. 14. 18:08
 15/27 anonim ***** válasza:
Hat birka ide oda meg a birka sem letezne ha nem lenne levego viz nyomelemek nap es magneses ter ... ami keves bolygo eseteben fordul meg ... nem szeretek vitazni de azert aki egy picit odafigyelt csillagaszati oran a suliban vagy megnezett egy kis tudomanyos filmet vagy olvasott 2 sort az Univerzumrol az tudja hogy az egyetlen bolygo ahol elet van az a Fold es mivel hogy olyan bolygok mnd a Fold tobb billionyi sot meg tobb van es olyan csillag mint a nap tobb milliardnyi vagy meg tobb van az Univerzumban ezert is nem mondom hogy "kulonlegesek" ... De ahoz hogy eletl legyen egy bolygon kell egy folyadek ami a mi esetunkben a viz ..es egy epito recept mind mikor sutemenyt keszit az ember ... igy vagyunk mi is felepitve recept alapjan akibol hianyzik valami azon latszik ... szoval egy emberben talalhato alap anyagok a VIZ , SO ,Vas Mesz , nyomelem es SZEN ... meg mas vitaminok es energia amit a Nap ad es megfelelo homerseklet ... es ahoz hogy elet legyen egy bolygon kell ugyan ez ... vagy ha a homerseklet nem is akkor lecsereljuk a VIzet Nitrogenra ami -200C fokon folyekony allapotu a szenet Sziliciumra ami ugyan azt a szerepet elvegezheti de a baj az energia mivel - 200 c foknal a bolygo tavol van a csillagatol igy alig van a fejlodeshez valo energia ... szoval ha foldon kivul van is elet tobb fele lehet ...de a mai tudomany meg nem ismer eletformat az eddig ismert bolygokon es naprendszerekben ... de kitudja az Univerzum nagy meg lehetnek rajtunk kivul akik ugyan ilyen fejlettek mint mi egy masik vilagban elnek egy olyan vilagban amely az ember szamara elkepzelhetetlen ...
2010. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Mi Siófokon szoktunk ilyet látni a 6. emeleten levő nyaraló teraszáról.

Amikor unokatesómékkal mondtuk, keresztapumék azt mondták biztos csak a kisrepülők a környékről.


De ez 1 fény és nagyobb mint egy kisrepülőé és nem világossárga/fehér hanem erős narancs.


Megpróbáltuk távcsővel megnézni, de nem ment...


Jah és ez is először lassan elindult, baromi lassan - mint egy repülő ereszkedés közben csak lassított felvételen.

Aztán egyszer csak begyorsított hopp és eltűnt...pár tizedmásodperc alatt csinálta a gyorsítós műveletet...


És ezt már kétszer is.


Még régi lakhelyünkön voltam kint a barátaimmal késő este és ott is láttam valamit.

Mondjuk az világos fényű volt, mint egy csillag csak az tűnt fel hogy az is lassan mozgott...de látszott hogy mozog aztán fogta és mint egy hullócsillag elhúzott, de nem lefelé hanem vízszintesen slégan felfelé és eltűnt...:S:S:S


totally freaky

2010. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:58


Nem akarlak megbántani de elég brutál módon leegyszerűsíted az embert, mint élőlényt és ennyire kis tudással próbálod meg azt állításod alátámasztani, hogy nem lehet máshol élet?


Szerintem pedig igenis lehet élet más bolygókon, nem feltétlenül az intelligens létformákra gondolok - de ez csak az én véleményem, ettől lehet eltérő a tied, nem is ezzel akartalak nyaggatni.


Inkább a teóriád, hogy miért nincs lehetőség máshol élet kialakulására -csapta ki a biztosítékot az ember sóból - remélem ez alatt ionokra gondolsz, mert az még enyhítő körülmény- mészből, szénből áll kijelentésed után.


Nah szóval ha a Földet megnézed az evolúció során az élőlények hihetetlen módon voltak képesek a környezetükhöz adaptálódni, gondolj csak bele, hogy a tengerek mélyén is van élet, ahol nincs fény, hideg van, és hihetetlen nagy a nyomás! Vagy pl. a sarkkörök élővilága, vagy a sivatagi élőlények! Mínusz 60-tól plusz 60-ig - ha nem tágabb- értelemben van élet a Földön.


Tehát szerintem, ha más körülmények adottak ahhoz is tudnának az élőlények alkalmazkodni és úgy fejlődnének tovább.


Jujj, mennyi kísérlet-terv jutott most így eszembe, meg kéne őket csinálni- habár már tuti foglalkoztak vele- úgyhogy lépek is utánaolvasok pár cikknek.

2010. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"jah és az energia amit a Nap ad"


Remélem nem az emberre gondolsz, mert mi nem fotoszintetizálunk, mivel elég híján vagyunk a zöld színtesteknek!


Az ember energiája ATP-ből származik, tessék ráguglizni és látni hogy plusz egy anyag az emberben...

2010. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

javítanék: fő forrása az ATP, mert persze van más is...


Itt egy érdekes cikk Neked:

[link]


Wá, de már leállok, mert vszeg úgyse érdekel a tudományos blablám, pedig még egy nagycsomó mindent mondanék az emberről is...mert hát a fehérjék is ollyannnnn szépek, meg hát előző félévben nagyon szép kis DNS-részletet firkáltam fel a feleletem előtt a felkészülős lapomra...

2010. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

De jó! Végre más is látott ilyet! Ha kideritenél valamit akkor ird meg légyszi! :-)

Egyébként az egyik barátnőm is szokta látni, ő is falu szélén lakik és jól belátja az eget. Amúgy tegnap is és előtte is láttam. Persze itthon is mutattam már a családnak, de ők csak legyintenek rá hogy biztos repülő.

Na mindegy. Csak ufó ne legyen. Az a hülye X-akták megtették a hatásukat gyerekkoromban. :-O

2010. dec. 17. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!