Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most minden kiderül?!

Cirmos kandúr kérdése:

Most minden kiderül?!

Figyelt kérdés

A wikileaks őriz titkos ufo dokumentumokat.

[link]

Vélemények?


2010. dec. 3. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

bocsánat, nem téged akarlak bántani...

ma volt téma ez az ufo dolog, apum... "és még van olyan hülye, aki elhiszi, hát kezdek undorodni ettől a világtól"

2010. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

"és még van olyan hülye, aki elhiszi,..."

a mondat ezen részével én is egyetértek. :)

2010. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
mármint ezt azért mondta apum (a második felét), hogy egyszerűen fel nem fogja, hogy mikre rá nem érnek az emberek, ilyen idiótaságokkal foglalkoznak, bújják az internetet, hogy mikor jönnek az ufo-k, hát SOHA, ő meg sz@rrá dolgozza magát egész nap, örül, ha le tud ülni és pihenni!
2010. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem "bújom" az internetet egész nap ufók után keresve, csak olvasgattam a híreket és a wikileaks azért 1 hiteles oldal véleményem szerint.
2010. dec. 3. 20:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:04, ez érthető.

Gondolom azok az emberek nem elégedettek az itteni életükkel, ezért várják, hogy jöjjenek az UFOk. Mert azért az átlag embernek nincs ideje, hogy ilyenekkel foglalkozzon, mert leköti a saját dolga. Őket becsülni kell, mert mi lenne mindenki ilyen ufomániás lenni?! A világ nem fejlődne semmit, mert mindeni az ufőkat kutatná és várná. :)

2010. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem várom, hogy jöjjenek az Ufo-k, de ez a cikk kíváncsivá tett, a NASA bejelentése után pláne.
2010. dec. 3. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:

A NAS bejelentése meg sem melít holmi Ufó-kat. Csak annyit tartalmaz,hogy a kutatásokat más irányban is érdemes folytatni.

Ami a WikiLeaksot illeti,mostanában elég nagy botrány van körükötte! Nem tartom igazán hiteles fórumnak.

2010. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Pontosan tudom mit tartalmaz a NASA jelentése és milyen következtetést fognak levonni belőle.

A wikileaks pont azért hiteles oldal mert nagy botrányt kavart, látszik a nagyhatalmak vezetőin, hogy ezt nem kéne, az inter pool meg már kőrözi az alapítót, hogy minél hamarabb lekapcsolják a wikileaks-et felsőbb utasításra.

2010. dec. 3. 20:41
 9/13 BlackSword ***** válasza:

Ebben van igazság, hogy a wikileaks körül mosz dúl a balhé... Viszont ezzel hatalmas reklámot is csináltak... Így mivel a botrány miatt mindenki készpénznek veszi amit ott olvas, így könnyű belecsempészni és elhitetni egy-két kacsát is... Rem érted mire gondolok...

Szóval engem nem győzött meg, hogy ez is igaz lenne...

2010. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
A hírt sem megerősíteni sem megcáfolni nem óhajtom.
2010. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!