Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is látott érdekes dolgokat...

Más is látott érdekes dolgokat az égen ma hajnalban?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy én tuti ufo-t láttam, azért ide írtam mert nincs csillagászat témakör!

Na szóval ma 5 kor kinéztem az ablakon és ezeket láttam.

Az első úgy nézet ki mint egy csillag és kb olyan magasságban is volt egyszer csak elindult vízszintesen előre. Kb 3mp alatt eltűnt olyan gyors volt .

A másodikat kb 10 percre rá láttam. Ez meg olyan volt mintha egy égő csikket, vagy egy csillagszórót dobtak volna le./ez való színű meteorit lehetett de útközben ez is eltűnt.


2010. nov. 30. 06:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a válaszod Egy. kicsit. darabosra . sikerült. a válaszod.de. köszönöm :D és nem aludtam,fent voltam már fél órája mert a kisbabámat altattam vissza.
2010. nov. 30. 11:10
 12/19 BlackSword ***** válasza:

hullócsillag volt szerintem mind a kettő...

De hogy azon belül mi lehetett... Csuda dolgok lépnek be a légkörbe... Lehet a nemzetközi űrálomásról dobták ki a szerves hulladékot...(kvkit)... A sok szerencsétlen meg idelent ahhoz imádkozik...

2010. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2010. nov. 30. 11:55
 14/19 anonim ***** válasza:

ÚRISTEEEN!! Ezt én is láttam! Csak nem mertem feltenni a kérdést mert úgy is csak lehülyéztek volna! Én megnéztem távcsővel is!

Olyan volt mint egy csillag csak sokkal nagyobb és fényesebb és egyhelyben élt de kicsit mozgott mégis! Akkor nem csak én láttam.

2010. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én fél 5 körül láttam hajnalban és nagyon sokáig ott volt.
2010. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

De melyikre mondod h ugyan azt láttad? Én 2 félét láttam!

Az elsőt vagy a másodikat?

2010. nov. 30. 12:38
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 et láttam fél 5 körül, és kb. 20 percig türelmesen néztem mit fog csinálni, de nem csinált mást csak egy helyben volt, de kicsit cikázott de tényleg csak nagyon minimálisan. 1 et láttam, de már fáztam és bementem a szobába. Reggelre eltünt.
2010. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első műhold lehetett, a második egy nagyobb meteor, ami elégett a légkörben.
2010. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a válaszod!
2010. nov. 30. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!