Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a plejádok bolygója neve?

Mi a plejádok bolygója neve?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a válasz, nagyon klassz lenne, mert én elfelejtettem sajnos :(
2010. nov. 27. 22:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%

"én azt nem értem, hogy aki nem szereti az ilyen témaköröket,vagy ennyire nem hisz benne akkor miért nézi?

itt nézelődnek, és "kötözködnek" és csak saját magukat hergelik."


A Győzike ízlés dolg, van aki szereti. A TV-műsorok lényege a szórakoztatás, az pedig, hogy ki min nevet, szubjektív.


De ez a témakör nem az, ugyanis ha az ezotériát tudománynak hívjuk, akkor elbukik, mert a logika megcáfolja, már ennél az egy kérdésnél is világossá válik. Az a bajunk az ezotériával, hogy tudományosan közelítitek meg, amikor látszik, hogy áltudomány. Ez olyan, mintha egy kitalált világot -teszem azt a Star Warsot vagy a Gyűrűk Urát- tudománynak, valós dolognak neveznétek. Ha valaki megkérdezné, hogya hajósok miért nem találták meg még Középföldét, vagy miért nem találja a Google Earth-ön, te nem néznéd hülyének?

Vagy akkor beszélgessetek csak erről a dologról, de akkor egy pillanatig se állítsátok, hogy ez több, mint a képzelet szüleménye. Akkor beszéljetek úgy róla, mint egy képzeletbeli világról, vagy szerepjátékról és rakjátok át az egészet a Humor vagy Elképzelt Dolgok témakörbe, de ne keresgéljétek ezeket a bolygókat, mert nem léteznek attól, hogy valaki kitalálta őket. A tudományok a logikán alapszanak. A valóság az, amit elmondtam: a Fiastyúk egy csillaghalmaz, nincs ott emiféle lakott bolygó, vagy ha van is, nem tudhatunk róla. Ez a válasz a kérdésedre.

2010. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem Erra Hanem Endor Bolygó XD.Az Ewokokal élnek egy bolygon de az ewokok elnyomják a pleáldokat.A star wars-banazért nem láttuk öket mert akkor éppen szabadnaposok voltak Xd
2010. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ja, a kedves modik ezt benthagyták, engem meg lebsztak, amiért kiírtam egy ilyen kérdést, hogy: "Chewbacca plejád volt-e vagy krixkrax?" mondván, hogy nem valós, nem normális a kérdés.


Miért, ez talán az?

2010. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Krikraxokat ne keverjük ide, a plejádoknak semmi közük nincs hozzájuk. Egyébként kedves gyözikés válaszoló, ha nem tudod , hogy mi az ezotéria témakör, akkor tényleg minek írsz ide?
2010. nov. 29. 21:53
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy rám gondoltál-e vagy arra aki már az én üzenetemre reagált.

Hidd el, tudom mi az az ezotéria... :) Én azt a példát csak azért írtam, hogy például én a "győzike-show"t nem szeretem, nem szimpatikus. És éppen ezért nem is nézem, nem vagyok rá kíváncsi stb. És ez a fórum is hasonló, mint a tv. Ki lehet választani, hogy milyen témakört szeretsz, milyet nem, és mi érdekel, és mi nem. És ennek ellenére mégis sokan jönnek például ide, olyanok is akik hitetlenek és olyanok is akik csak szabadidejükben be akarnak szólni az itt beszélőknek, hogy utána humorosnak érezzék magukat.

Én pont, hogy téged akartalak "védeni", hogy miért írnak a kérdésedre olyanok, akiket baromira nem érdekel ez a témakör. Mondjuk engem érdekelne a dolog, de keveset tudok hozzászólni a témákhoz, ezért csak olvasgatni szoktam itt legtöbbször. Viszont már lassan annak sincs sok értelme, mivel az ehhez hasonló témáknál már szinte a hozzászólók 95%-a csak azért ír, hogy le-idiótázzák a témában beszélgetőket.

De ha figyelmesebben elolvastad volna a kommentemet, akkor rájöttél volna, hogy csak téged védtelek (és a témakört), és egy árva szóval sem mondtam azt, hogy nem tudom mi az az ezotéria.

2010. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
De most mi a fenéért bántjátok őket? 10évesek, fantáziálgatnak, nahát...
2010. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

OMG, ez a hülye diator megköszönte a Kloáka 4 és Shienbein 2-es válaszomat :D

Keress rá a Kloákára a google-ben(Az majd nagy lesz :D), aztán a webfordítóba írd be: sípcsont

Majd állítsd be, hogy fordítsa le németre. Hatalmas felfedezést fogsz tenni...

2010. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Az ezotéria az a tudományág, ahol minél több pénzt minél könnyebben húznak ki minél hülyébb emberek zsebéből.


Mióta világ a világ, azóta.

2011. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Az van, komolyra fordítva a szót,hogy a plejádok ,egy csillag köd halmaz,por és felhőrétegzetű zóna,több 100 bolygó,lehet ott,,csak még ember nem ismeri azokat a bolygókat,mert azok ,már nagy fényévnyi távolságokban vannak, vagyis nagy a távolság! remélem segíthettem! Üdv attila
2013. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
diatort bannolták.
2013. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!