Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a plejádok bolygója neve?

Mi a plejádok bolygója neve?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a válasz, nagyon klassz lenne, mert én elfelejtettem sajnos :(
2010. nov. 27. 22:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
valaki bannolja már ezt a diatort :D
2010. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Valaki szüntesse már meg az ezotéria témakört xd
2010. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező nagyon rosszat álmodhatott.
2010. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
ez nem bolygó hanem egy lyúk ! olyan mint mondjuk egy bombakráter ! a neve : SEGGLYUK
2010. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Tököm tele van ezekkel a hülye ezoterikusokkal, már bocsánat. Ki találta ki ezt az egész plejádok-baromságot? Tudjátok egyáltalán, mi az, és hol van?

...


Akkor elmondom: a "plejádok" (amit egyébként Pleiadok-nak szokás írni, de mindegy), de nevezzük inkább Fiastyúknak (így már ismerős?) nyílt csillaghalmaz a Bika csillagképben. Szabad szemmel hét látható és még sok, csak távcsővel észlelhető csillag van benne. És talán nem mondok újat azzal, hogy az ilyen csillagok csak innen látszanak egymáshoz közel levőnek, a valóságban (mivel 3. dimenzió is van) sok-sok fényévre vannak egymástól.És csillagok, tehát nem bolygók, vagyis egyik ősünk se jött onnan.


Múltkor is jött hozzám valaki, és elkezdte nekem nagy átszellemülten elemezni, hogy ő a Szíriuszról jött. Kérdezem, tudja egyáltalán, hol van? -Nem. És az se baj, hogy a Szíriusz csillag és nem bolygó, ezért nem lehet rajta élet? ...


Mi a fenének kell ezeket a hülyeségeket kitalálni? Itt van a Föld, legyen már ez elég. Az idegesít a legjobban, hogy laikusok találják ki ezeket, pedig akármelyik amatőr csillagász megcáfolhatná. Voltam Villási Béla egy előadásán (akit egyébként (legalábbis egyelőre) tisztelek és elismerek), és mondta, hogy 2012-ben fog jönni egy bolygó, ami sok ezerszer nagyobb a Napnál, és értelmes élet van rajta (onnan származunk), és megnézik, hová jutottunk. Ezt azért nem hiszem el, mert 1. egy bolygó már eleve nem lehet 1000-szer nagyobb a Napnál, tehát itt alapból megbukik, a másik meg, hog ha 3 évnyi távolságban lenne, valószínűleg már tudnánk róla, tekintve, hogy a Hubble-lel milyen messzire lehet ellátni. Plusz, ha belépne a Naprendszerbe, valószínűleg jól megborítaná a bolgók gravitációit, valószínűleg tönkre is tenné azt.

2010. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó vagyok: mármint a Naprendszert tenné tönkre.

Amúgy meg egyetértek a másodikkal, baromság ez az egész témakör. Ma már nem lehet pegazusokban meg olimposzi istenekben hinni, mert a földrészeket mind felfedeztük és a hegyeket mind megmásztuk, hát kell valami hülyeség, amit a modernkori ember se tud még megcáfolni... A valóság miért nem elég szép? Inkább arra vigyáznánk jobban...

2010. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
miaza plejádok?:D
2010. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Az összes eddigi válaszoló megkapta a zöld kezet, mert ez az egész témakör úgy baromság ahogy van.
2010. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

????

A Plejádok egy csillagcsoport. Egyébként más néven a Fiastyúk és a Bika csillagképben található. :)

2010. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

én azt nem értem, hogy aki nem szereti az ilyen témaköröket,vagy ennyire nem hisz benne akkor miért nézi?

itt nézelődnek, és "kötözködnek" és csak saját magukat hergelik.

például én irtózok a "győzike show"-tól...és egész egyszerűen nem nézem. meglátom a reklámját és nem szimpatikus (finoman fogalmaztam)..és ha a csatornák közt lépkedve meglátom, hogy megy, akkor egyből továbbnyomom.

és ebből következik, hogy ha nem tetszik egy kategória vagy kérdés ezen az oldalon, akkor nem nézem meg, és nem irkálok oda hülyeségeket.

nem látok abban logikát, hogy valaki nem hisz az ilyen dolgokban, meg utálja ezt a témát, és mégis ilyen "helyeken" nézelődik. :D

2010. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!