Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha nem tudom a választ, lehet...

Ha nem tudom a választ, lehet csalódnak bennem?

Figyelt kérdés

Már jó ideje figyelnek a földönkívüliek, viszont sokáig nem léptek kapcsolatba velem. Aztán egy ideje telepatikus úton kérdezgetnek az emberi kultúráról, szokásokról, stb.

Általában igyekszem összeszedett válaszokat adni nekik, de a legutóbbi kérdésük kifogott rajtam.

Azt akarják tudni, hogy mi a különbség a palace mozikban látható sima feliratos és digitális feliratos filmek között.

Félek, ha nem tudok válaszolni nekik, akkor többet nem fognak megkeresni, és elvesztem velük kapcsolatot :(

Ha tudjátok kérlek írjátok meg!


2010. nov. 24. 23:58
 1/4 Szenthelyi Árpád ***** válasza:

Ez egy csel ne dől be nekik. Ők hozták létre a digitális feliratot, amelybe tudat-befolásoló jeleket, kódokat ágyaztak be. Amint válaszolsz nekik erre a kérdésre végeznek majd vele.


Feleld nekik azt, hogy nem vettél észre különbséget.

2010. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ha tényleg ez a helyzet, akkor azt kiolvassák a gondolataimból. Valamint azt is, hogy honnan jöttem rá erre!

Így magadat is veszélybe sodortad volna.

Viszont ha ennyit tudnál a földönkívüliekről, akkor szerintem megfontoltabb lennél.

Így arra jutottam, hogy nem igaz amit írsz :(

2010. nov. 25. 00:16
 3/4 Szenthelyi Árpád ***** válasza:

Nem feltétlenül tudják kiolvasni a telepátia nem így müködik. Még a földönkívüliek sem úgy látják az agyadat, mint egy nyitott könyvet. Ráadásul tudat-blokkolássál még ez is erősíthető.


Rám már így vadásznak, szóval ez az apróság nem változtat rajta.

2010. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel az ember elmélyébe belelátnak,nem hiszem hogy bármit is kérdeznének.
2010. nov. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!