Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kedves ezósok most erre...

Kedves ezósok most erre adjatok nekem választ?!

Figyelt kérdés

hogyan lehett valakire szerelmi rontást csinálni?

vagyis miből áll az egész?

ne kritizájatok ki tudom mit csinálok és kész

csak segítő válaszokat várok nem pedig hülye válaszokat(nem sértő válaszokat)előre is köszönöm


2011. szept. 25. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem kritika, de ne tedd. Szerintem nem tudod, mit csinálsz.

Saját magadat mérgezed.

2011. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

"tudom mit csinálok "


Ezós válasz:

Nem tudod mit csinálsz, ezzel csak olyan erőket próbálsz kontrollálni, amiket nem ismersz.


Szkeptikus válasz:

Nem tudod mit csinálsz, ha annyira tudnád, akkor nem menekülnél álmegoldásokba. Ezzel csak magadból csinálsz bohócot.

2011. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amit adsz, az Élettől többszörösen visszakapod. Nem érdemes kockáztatni.
2011. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom mivel jársz ha valakire szerelmi rontást csinálok...ha sikerül akor semmi jóra ben várhatok az életben csak rosszra...tudom jól mivel jár de ez legyen az én gondom..szépen megkérlek titekett hogy vakaki segítsen nekem...abba hogy le írja hogyanis tudnám el végezni a szerelmi rontást
2011. szept. 25. 19:13
 5/16 anonim ***** válasza:
A te gondod és azé is, aki segít neked ebben..
2011. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tom Benko ***** válasza:
Sehogy. Ne pocsékold az idődet.
2011. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


alul találsz róla infót.Abbol már ki tudod következtetni, h melyik módszert akarod használni.

2011. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsónak nagyon szépen köszönöm:)
2011. szept. 25. 19:59
 9/16 x) ***** válasza:
82%
nem nagyon értem miért akarod mások életét tönkre tenni :) egyébként nem valószínű hogy tudod mit csinálsz.
2011. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Vedd elő a volt szerelmed fényképét, rúzzsal karikázd be rajta az anyajegyeit. Amelyik anyajegye nem tetszett, oda rakj ixet.

Végy egy piros színű lábost és önted fel félig békaköpetes-regánólevél varázsfőzettel, amit bármelyik mágus lefőz neked. Ezt egy láncdohányos svéd törpenövésű nő felkrákogott köpetével felhigítod és főzöd 3 napon át 3 óránként 3X megkeverve. Ezzel a főzettel beöntést végzel. Eközben másik kezeddel macskát nyúzol és a Metallica-tól a nothing else matters című számot énekled sikítva, majd meghánytatod magad a WC kefe torkodon ledugásával.


Vigyázz nagyon veszélyes varázslat, ne mondd el senkinek. Egy életen át jogosan hülyének néznek ha kitudódik, hogy te szerelmi mágiákkal foglalkozol.


De 16 évesen (már csak pár év) majd neked is elmondja ezt a varázsreceptet a faluszéli cigányasszony.

2011. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!