Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kedves ezósok most erre...

Kedves ezósok most erre adjatok nekem választ?!

Figyelt kérdés

hogyan lehett valakire szerelmi rontást csinálni?

vagyis miből áll az egész?

ne kritizájatok ki tudom mit csinálok és kész

csak segítő válaszokat várok nem pedig hülye válaszokat(nem sértő válaszokat)előre is köszönöm


2011. szept. 25. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Èn a helyedben nem teném meg mert végig viszed a karmádal é még te jársz roszul a végén.GONDOLD MEG JOL MIT CSELEKSZEL
2011. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
na csak megkaptuk a választ:)köszi szépen csinálom is:)
2011. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező! A magad tizenegykét évével szerintem nem tudsz te lósz@rt sem! Attól tartok, ez felnőtt életedben is így marad.
2011. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Kedves előző!

Sajnos előítéletekkel rendesen tele vagy, de el kell keserítselek ma már nem csak a 11-14 éves hátulkullogók foglalkoznak ilyennel, hanem több generációt magábafoglaló lecsúszott szerencsétlen gyökek milliói.

2011. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó előtti vagyok. Akkor annál rosszabb a helyzet! A baromsággal keveredő rosszindulat valóban nem korfüggő!
2011. okt. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha valamit tényleg akarsz, lefekvés után-elalvás előtt csináld. Először húzd fel magad légy dühös amennyire csak tudsz, de ne konkrét személyre, csak úgy magára az életre. Gondolj a saját pozitív tetteidre, pl arra hogy viszonyultál ahhoz aki le se xxart (és gondolom ezért lett célpontod) és igenis SAJNÁLD magad. Majd amikor már teljesen elkeseredett vagy a dühtől de sírásig, fulladásig, fejfájásig, gondolj arra, hogy TE mindent megtettél és megaláztatás, elutasítás volt a "jutalmad." Hát jusson ez osztályrészül a szerelemben, sőt az életben általában is annak, aki megalázott egész hátralevő életére!!!!!! Könnyebbülj meg egy hirtelen, saját magad számára is váratlan pillanatban (tehát ne visszaszámolj, meg ilyesmi) mikor kimondod a célalanyod nevét (ekkor indul ki az adás...), és nevess, nevess azon, mennyire nem érint a visszautasítás, és mennyire keservesen meg fogja bánni aki így elbánt veled.


Nem tudom, a felsőbb lényeddel (azt hívják tudatalattinak...) milyen viszonyban vagy, mert ezt "tőle" kell kérned... egyébként ez is agykontroll ...


)I(

2011. okt. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!