Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek komolyan lehet...

Szerintetek komolyan lehet ezt venni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy idézet:


"Szépen, lassan, fokozatosan, először megismered a világ kialakulásának történetét, majd az igazságot az emberi faj kialakulásáról, azt hogy kik és miért hoztak erre a bolygóra, megismered az ő civilizációjuknak történelmét, az univerzum 35 szabályát (amit rettentően fontos betartani minden felsőbbrendű lénynek és alfajnak), a titkosszolgálatok legméllyebb titkait, hogy mikre ügyelj, hogy kik a 13-asok akik e világot uralják és irányítják, hogy nem Hitler koponyáját találták meg az oroszok és hogy Hitler még ma is él mint hal a vízben, most éli a 10. életévét az ottani életév szerint, és hol szadistáskodik most a éppen fiaival kialakított birodalmában jelenleg, és még hasonló érdekességeket amikkel tisztában kell lenned. A telepátia elsajátítása is nagyon fontos minimum alapfokon, és ha már látom hogy felkészültél fizikailag és szellemileg is, akkor kérek tőllük engedélyt a csatlakozásra az átjutáshoz hogy meg szeretnéd őket ismerni, és átvisznek. De elsőre csak kb. 10 percre fognak, mert még a szervezeted nincs hozzászokva. Az átjutás fájni fog kicsit, és a megérkezés is, mert atomjaida lebontják az egész tested és úgy visznek át, másképp nem megy sajnos, de ez a fájdalom az emberi tűréshatáron belül van. Ha ezeket mind felvállalod és ha alkalmas vagy segítek."



Az egyik itteni válaszolótól idéztem, itt az eredeti:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1251..


404-nek hívják. Arra vagyok kíváncsi, akik hisznek neki, miért gondoljátok, hogy nem csak hasraütött halandzsa mindez?


Látom, hogy sokan utálják, nem gyűlölködni szeretnék.

Csak érdekel, hogy lehet mindezt komolyan venni?


2010. nov. 24. 23:21
1 2
 11/18 BlackSword ***** válasza:

Szépen le lettem moderálva... De szerintem neki akkor sincsen semmijen joga IStent és a vallást a szájára venni... Ez már kimeríti a szentségtörést!

És ő hogy jön ahhoz, hogy mindenféle kitatált/KAMU/FAKE meséivel eteti az embereket? Ez azért már had ne tartozzon a szólás és önkifejezés kategóriájába... Mert vannak másféle szabadságjokok, mint pl az, hogy félelem nélkül tudjál élni... Erre meg jön az UFOinváziójával...

Azért kíváncsi lennék mit szólna hozzá ha az életben találkozna egy földön kívüli létformával... (star trek lesz, szóval mit kezdene egy csapat dühös klingonnal...) ha már scifi kell, akkor gó a tv, meg a megfelelő csatorna és lehet nézni az... De sem az, sem pedig ezek a mesék nem lesznek attól még igazak, pedig a tv is adja, meg meg is jelent nyomtatásban!!!


Hosszú, eredményes életet!

2010. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy érdemes a vallást idekeverni.
2010. nov. 25. 18:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Isten is földönkívüli,mert minden ami földön kívül él az földön kívüli lény.Tehát Isten is mint egy misztikus szellemi lény, ide tartozik.
2010. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, de nem tudom, inkább a meditációra koncentrálj szerintem, ez által megvilágosodhat az elméd.
2010. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem már egyszer megvilágosodott az elmém, meditáció közben, amikor a tanárom fejbehúzott a kemény borítójú történelem atlasszal, és azonnal tudtam, hogy honnan születtünk. Csak aztán valahogy kiment a fejemből... Talán azzal a fél liter vérrel, ki tudja? Érdekes dolgok ezek...
2010. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én nem vagyok hitetlen UFO - földönkívüliek a Földön - megmagyarázhatatlan jelenségek témakörben. És azért nem, mert szerintem hozzám hasonlóan többen is azért látogatják ezt a topicot, mert történt velük valami, amire sem a jelenlegi tudományban, sem az ezoterikus könyvekben, sem az Interneten keringő "tudásanyagokban" nem találtuk meg a választ. Nem akarjuk leírni, hogy mi történt. Túl fájdalmasnak éreznénk, ahogy lehülyéznek minket, vagy gúnyolódnának rajtunk. Mert elég sokkoló az is, hogy történt valami megmagyarázhatatlan, amit senki sem hisz el, az emlékeink csak töredékesek, bizonyítékaink nincsenek, és nem tudjuk a választ. Reménykedünk, hátha valaki átélt hasonlókat. De csak két végletet találunk: a szkeptikusokat és a rajongókat. Egyik sem tudja a választ. És mindkét fél lepontoz minket, ha hozzászólunk valamihez.És sem 404, sem Diator írásaiban sem találjuk meg a magyarázatot...

2010. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 BlackSword ***** válasza:

Az egy dolog, hogy Te nem tudod megmagyarázni, de azért hidd el, hogy van racionális, józan ésszel bizonyítható magyarázata...


Ja és 404! Istennel nem telepatikusan társalgunk, hanem imádkozunk hozzá... Azért ez lényeges különbség...

2010. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:) Persze. Egy szokatlanul hosszú (legalább 10 perces) élettartamú, nagy méretű ovális gömbvillám, mely hangtalanul siklott az égen, s melyet egy kíváncsi orosz MIG követett,(1 db piros jelzőfénnyel, hangtalanul(!)) oly mértékben hipnotizálta a négyéves kislányt és negyvennyolc éves nagymamáját a hazafelé vezető tíz perces úton, hogy a tervezettnél másfél órával később értek haza. Gyakori élettani tünet az is, hogy a élmény hatására a gyermek három hétre belázasodott ("idegláz"), és a betegsége időtartama alatt gyakorlatilag minden segítség nélkül folyékonyan megtanult olvasni. Valamint megjelent a nyakán 4 új anyajegy, ami véletlenül a Hattyú csillagképet formázza. Csupa apró, véletlen egybeesés, és csak a fantázia szüleménye, hogy bármilyen "ezoterikus" jelentősége lenne...
2010. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!