Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Gliese 581, hányszor jártuk...

Gliese 581, hányszor jártuk végig ugyanezt az utat?

Figyelt kérdés

Számomra mindez a Mars körüli fantáziálást és találgatást juttatja eszembe, és mondom mindezt anélkül, hogy bárkit is meg akarnék bántani.


Amikor vízgőz nyomait találták, illetve a felszínformák kialakulását is vízhez kötötték, ugyan ez a hisztéria ment le, sokunk szerintem nagyon tisztán emlékszik rá.

Érdekes lesz majd megfigyelni, a Gliese 581-et mekkora koppanás fogja követni azok körében, akik a "kialakulhatott volna élet" fogalmát (ami önmagában igaz), kapásból eltorzítják az "egész biztos, hogy van élet" szintjére.


Ezerszer lefutott körök ezek.


A Marshoz köthető kutatásoknak amúgy érdekes története van, akit érdekel, vagy összehasonlítási alapként beletekintene, itt a Wikipediás leírás:

[link]


A hetvenes-nyolcvanas évek "Mars Mániáját" viszont csak angol változatban találtam meg:

[link]


Volt minden, talicskaszámra ontott könyvek, sorozatok, önjelölt messiások, életlátók, testen kívüli találkozások... felsorolni is lehetetlen, rengeteg mindent robbantott ki az elsőnek landolt Viking-1-es űrszonda.


Szerintem mindez elég érdekes és tanulságos. :)

Mint egy színházi előadás, amit most más színészek adnak elő, más díszlettel és más részletekkel.

De a színdarab ugyanaz.


2010. nov. 23. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Oké...


Kedves drága diator:

Hol olvastad, hogy 100%-ig biztos, hogy a bolygó felszínét víz borítja?

2010. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"De vannak állítások miszerint 100% van a Marson élet, és képek is miszerint építmények ábrázolódnak ki , a mars felszínén."


Az állítás nem jelent bizonyítást.

Vannak, akik szerint 100%, hogy Elvis Presley a Siriusról jött.

Ez neked bizonyíték?


Egyébként a kérdésben ott van a linkelt wikipediás cikk a Mars-ról, az soha nem lesz baj, ha valamiben véleményed van, csak egy csettintésre TÉNYKÉNT állítani valamit ostobaság.



Egyébként azt nagyon jól megfogalmaztad, miért Kánaán a Gliese 581 minden elképzelést kapásból ténynek feltüntető ember számára... mert túl messze van ahhoz, hogy eljussunk oda, ergó BÁRMIT írhatsz róla, mindig találsz egy elszeparált célközönséget, akiknek nem ráció vagy deduktív logika kell, hanem tálcán kínált fikció.



Egyes egyedül ezt nem értem...

Mi különbözteti meg nálatok a hazugságot a tényektől?

2010. nov. 23. 23:41
 13/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező , én is kérdeztem tőled de nem válaszoltál. Persze hogy válaszolok , ha tudok segíteni.

véleményem szerint nem fogjuk végig játszani azt amit a Marsnál. Ideje, hogy a igazságot végre előadják az embereknek, azok a szervezetek akik rejtve tartják az emberek elől.


Mire lennél kíváncsi?

Várom konkrét kérdéseidet.

2010. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem elég világos a kérdés?


""Az tény, hogy víz borítja a felszínét," "

Azt mondod tény. Mondd meg honnan veszed az információt.

2010. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja vagy az , :D persze rendben válaszolok mért is ne egy pillanatot kérek.
2010. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Jó olvasgatást.

2010. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt:


Te az ORIGOT és a BLIKKET elfogadható, potenciális hírközlési csatornának tekinted? Könyörgöm az élő istenre, ez 2 szennylap! Félévente megírják, hogy Elvis él!


Másodszor pedig:

Te ennyire hadilábon állsz a magyarral?! Szerinted a rögtön a főcímben szereplő uralkodHAT mire utal? Véletlen sem a feltételes módra, igaz?

Tisztában vagy vele, hogy a TÉNY szó azt jelenti, hogy 100%-osan bizonyos?


Szállj már le a földre az isten áldjon meg... Nem veszed észre, hogy totális hülyét csinálsz magadból?

Amíg ezt az interneten teszed egy anonim oldalon addig semmi baj. De amikor ezt élőben fogod előadni az ismerőseidnek, akkor egy idő után rádhívják az elmegyogyót és bezárnak örökre... 18 éves vagy, inkább éljél, mint a többiek, ne fantáziálj.

2010. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

diator, kezdem sejteni milyen ember lehetsz.

Elolvastam a 22:21-es válaszod, amit nekem címeztél... egyetlen kérdőjelet sem látok. Mit kérdeztél te tőlem?

Szerintem te nagyon durván összekeversz valaki mással, vagy valamelyik válaszolóval, vagy valami másik kérdés feltevőjével.


Arról nem is beszélve, hogy már sokadszorra kerülöd a válaszadást, majd belinkelsz egy olyan "nívós" oldalt, mint a Blikk...

Én is csak ezt tudom kérdezni, ez most valami vicc?

2010. nov. 24. 20:03
 19/19 A kérdező kommentje:

Valamit nagyon sürgősen érts meg...

Amit te csinálsz, abban semmi indoklás nincs.

Mindenféle érvelés nélkül, saját megfogalmazást mellőzve csak úgy odaköpni a Másik orra elé pár linket, az NEM válasz.


Ha valamiről véleményt nyilvánítasz, akkor nem igaz, hogy ne tudd 4-5 mondatban leírni a saját szavaiddal.

2010. nov. 24. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!