Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hányszor születhet újra meg...

Hányszor születhet újra meg egy ember?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a fejlődésétől is függ, de mégis, 10-szer, 100-szor,1000-szer? Mit gondoltok?
2011. jan. 15. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem általános iskolai töriórákra, akkor mi azt tanultuk, hogy aki életében rossz volt, növényként éled újjá. (vagy állattá, de ez nem biztos) Tehát lehet, hogy ez is befolyásolhatja.
2011. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Add össze az életciklusokat 4 milliárd év óta, mióta az élet létezik nálunk. Vedd figyelembe, hogy egy baktérium óránként osztódhat, de senkinek sem kötelező, hogy rögtön a pusztulása után újraéledjen.


Olyan 100000 milliárd (100 000 000 000 000) ciklusra gondolnék.

2011. jan. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan "üzenetek", melyek szerint ez a lélektől függ. Amikor odafent vagyunk - két élet között - vágyat érzünk arra, hogy ismét leszülessünk, és kipróbáljuk magunkat, mire is vagyunk képesek olyankor, amikor a "teljes tudástól, ismerettől" elzárva, a magunk erejéből kell megoldani bizonyos feladatokat. Lásd: Kryon-kötetek, vagy "Beszélgetések Istennel" első kötet.
2011. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rengetegszer, ennek nincs felső határa. Nincs olyan hogy aki elér egy bizonyos születést, az nem születik többé meg, mert nem attól függ, hanem hogy ki tud-e lépni a születés-halál körforgásából. Ez megtörténhet akár 1 élet alatt, de van akinek iszonyat sok élet is kevés hozzá.
2011. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem már nem kellet volna leszületnem!Csak +ban válaltam ujabb feladatot istennek,amit végre fogok hajtani, és én már nagyon rég nem születtem le.majdnem az atlantiszi világ ota nem,mivel mindent befejeztem .Ezt az életemet az emberek taníttatására válaltam el.Hogy szeretetet tanítsak ,és a jó utra terelni az embert.

ezért is születtem le,úgy,hogy szeretem az ezotériát és értek hozzá,és a tudásomat továbbadjam mindenkinek.

2011. jan. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

03:14-es.

Ezt honnan tudod? Nem kekeckedésből, de tényleg érdekel.

2011. jan. 17. 09:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Végtelenszer. Már csak azért is mert halálunk után már nincsenek számok. Számolni csak mi számolunk, mint ahogy a távolságot és az időt is csak mi számoljuk és azonosítjuk számokkal.
2011. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
huh kb egy éve beszélgettem erről egy lánnyal, aki ilyeneket tanul és nagyon benne van az ezoterikus dolgokba. Azt hiszem 12x, de oylat is mondott, hogy csak ha már mindent megtapasztaltunk, és megtanultunk, amit meg kellett. Már nem nagyon emlékszem. De viszont kell lenni fiúnak, lánynak, áldozatnak, jótevőnek, gonosznak és minden félének.. Bocsi most csak ennyit tudtam :)
2011. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen... Hallottam már 7-et, többmilliót, 1-et, 12-t, úgy látszik, mindenki mást gondol... Azért köszi a válaszokat.
2011. jan. 18. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugy tudom annyiszor ,amíg meg nem telik a lélek elég információval,azaz tapasztalattal meg emlékekkel,ha ez megvan visszakerül Istenbe aki gyüjti az adatokat.Vagy a másik hogy nem olvad vissza a lélek hanemcsak lecsapolják letöltik belőle az adatokat.
2011. jan. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!