Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik/kik azok a plejádok?

Mik/kik azok a plejádok?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom itt az oldalon ezt a kifejezést de nem tudom hogy mik vagy kik ezek.


köszi a válaszokat.


2010. nov. 21. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
kitalált lények akik állítólag az őseink. erre kár több szót fecsérelni, de úgyis mindjárt jön egy ufókutató a hatalmas tudásával és leírja az űrhajójuk keresztmetszetét is :D
2010. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj ilyen a csillagkapuban is van xD apám imádja.
2010. nov. 21. 18:34
 3/8 anonim válasza:

[link]


Csillaghalmaz a Bika csillagképben. Népies neve: Fiastyúk.

2010. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt én is olvastam,de vannak itt olyanok akik olyanokat mondtak hogy ők beszéltek ezekkel a valamikkel.Csillagokkal mégis hogy??
2010. nov. 21. 20:28
 5/8 titak ***** válasza:

A Plejádok hét csillaga – a Fiastyúk csillagkép.


1) A Plejádok vagy Pleiaszok a görög mitológiában Atlasz és Pleioné, tengeri nimfa leányai voltak – a hét nővér: Alküoné, Élektra, Kelainó, Maja, Meropé, Szterópé, Taügeta.

A monda szerint Orión, Poszeidón fia öt hónapon át, üldözte őket szerelmével. A kimerült plejádok, amikor már nem bírtak tovább menekülni a vadász elől, Zeuszhoz fohászkodtak. A főisten galambokká változtatta őket és amikor már nagyon magasan röpültek, az égre emelte, ahol csillagokká váltak.

Azonban a szívük azóta is siratja elveszett nyolcadik testvérüket, aki nem más, MINT A MI NAPUNK!


2) A plejádok földönkívüli közösség a Fiastyúk csillagrendszerből, vagyis a Plejádokról. 1988. május 18-a óta szólnak az emberekhez Barbara Marciniakon keresztül. Azt mondják, a Harmonikus Konvergencia idején fogantak, és kilenc hónap múlva a görögországi Athénban születtek meg.

A plejádok tanításait a sámánizmushoz lehet hasonlítani, amely mindig is a fizikai és szellemi birodalmak összekötőjeként működött, vezetve az embereket saját megismerésük felé, a paradoxon, a paradigmaváltás és a spiritualitás világaiban.


3) A plejádok fénylények és a plejád csillagrendszerben élnek. Végigélték a fejlődés körét, és az 5. dimenzió tiszta fényében teljesítik be küldetésüket. A Naprendszer és a Föld történelme folyamán számtalanszor szálltak alá a Plejádok papnői gyógyítani és tanítani. Testet öltve vállalták az önzetlen, szerető szolgálatot a feltétel nélküli szeretet és elfogadás példáit, illetve az öröm és kreativitás fontos lélekenergiáit.


Na, ebből válaszd ki amelyik jobban tetszik.

2010. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
WOW köszi :D
2010. nov. 22. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A Plejádok a fiastyukrendszer .De én amikkor látomásban egy voltam Istennel akkor fénylények voltak a Plejádok és volt még alacsony rangú fénylények a lipidek.
2010. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Plejádok az a csillaghalmaz, ahová az Istenek bemennek, és a másik oldalon újjászületve jelennek meg.
2019. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!