Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 és a többiek ez mi lehet?

404 és a többiek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
utóbbi 1 hónapban mindig eről olvasok:egy valami aminek három fénye van és háromszögben helyezkednek el!kék sárga és piros asszem..lehet hogy ufok?? vagy ufo? vagy miiii????
2010. nov. 21. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

írtam róla egy cikket ez az?


[link]

2010. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
72%os tökéletesen igazad van!amúgy én sem hiszek neki legalábbis nemvok a követője!!addig elhiszem neki hogy aszemükön van az ufóknak egy védőburok:D
2010. nov. 22. 18:30
 13/17 anonim ***** válasza:
bocsi az off-olásért, de ez a virtusos Betelgeuse-os cikk nagyon oda vágot...
2010. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Van vedoburok a szemukon :P kepzeld az Audrilloknak pedig 2 szivuk van es olyan tudejuk hogy amiben akar oldott oxigen akar oxigen van bekepesek lelegezni es 2 szivuk van de csak egy dolgozik mindig tehat ha a szive serulest kap atkapcsolnak masodlagos funkciora azaz a masik szivukre !

Voros szoruk van a fejukon nem nevezheto hajnak mert egy ido utan kiesik ezert inkabb szor es ez nagyon szelsoseges korulmenyek kozt melegen tartja oket !!! amugy a testukon hasonlo pikkelyek vannak mint a halnak az Orin csillagrendszerben egy eldugott bolygon elnek ami a Helion nevet viseli osellenseguk a Tahton a Tahtonok hoztak a foldre ez egyiptomi kulturat a Tahtonok nem fejlettek az anyabolygojukon meg kasztokban elnek foldbol keszult varosokban viszont vannak urhajojaik mert egyszer arratevedt egy audril tudos ot megoltek es az urhajojat elloptak majd tomeggyertottak ezek utan tobb mint masfelmillioan az urhajoikkal megtamadtak a Heliont ami az Audrillek otthona volt tropusi eghajlattal viz alatt es viz felett is volt varosuk a hatalmas tahton anyaurhajo az Arzuz amikor belepett a legkorbe az eghajlat megvaltozott es kiszaradt minen fele a bolygonak korulbelul van Audril kezben ! a Tahtonok pedig mas lenyeket igaznak le es ellopjak a technologiajukat meg bolygok lakosait kiirtjak majd eladjak a gazdag lenyekenek az egesz univerzumban lehet hogy egyszer a Foldre is szemet vetnek ezert kell felkeszultnek lenni


hulyulok ezt mind kitalatam es nem loptam nem ittam es nem drogoztam ennyi be van bizonyitva hogy barki lehet 404 ???

2010. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:D...de a hártyás cucc még az elfogatható határon van:D
2010. nov. 25. 17:13
 16/17 anonim ***** válasza:
te is olyat akarsz a szemedre mi ? :)
2010. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:DXD...-.- pont most akartam mondani h. kell szereznem egy ilyet:P:D
2010. nov. 27. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!