Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormány megpróbálja eltitkol...

A kormány megpróbálja eltitkolni az UFO-kat?

Figyelt kérdés

UFO szakértők véleményét kérném,főlleg a 404 UFO kutató válaszát,mert csak miatta regisztráltam ide!

Azok válaszát is kérném akik a Plejádokban és a Szíriuszi lényekben hisznek mert ők is érdekelnek!!Akik meg nem hisznek az UFO-k ban azok kíméljenek.Kösz!

http://www.youtube.com/watch?v=mMB8eF70WH0

http://www.youtube.com/watch?v=RW8A9UkOh-8

http://www.youtube.com/watch?v=ptt0Jy19ZNY


2010. nov. 14. 04:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

tudom. az ős emberes témát csak úgy kitaláltam. tudom hogy nem azzal foglalkozott,egyetértek.

Kolumbusz se tudta hogy új kontinensen van. ezért nem kéne semmit se kizárni!

2010. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 BlackSword ***** válasza:

vÉGIGNÉZTEM AZ ELSŐT, DE NEKEM SEMMI ÚJDONSÁG NEM VOLT BENNE...

Az, hogy az USAF vagy éppen a US NAVY földönkívüli technikát használna elég nevetséges és ostoba elképzelés. Pusztán azért, mert lényen kívüli idegenek még nem jártak a bolygonkon. Ezek a technológiák, amiket ma is használunk már régóta léteztek és csak a katonai alkalmazás után kerültek civil forgalomba... ennek az az oka, hogy az USA-ban és más fejlett államokban a hadseregek finanszírozták a utatásokat. És mire a technika közkézre került, már ki volt próbálva... De nem az ufók adták, és nem a lelőtt hajóikban találtuk... ezek mind az ember alkotásai... Melyekben nem kevés magyar is részt vett... Talán rájuk kellene büszkéknek lennünk, mint Teller Ede, Neumann János, Bláthy Ottó, Déri Miksa, Zipernowsky Károly, és nem Uri Gellerre...

2010. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nézd meg, kedves kérdező ezt a filmet :



A közzétételt megelőző nap (The Day Before Disclosure) 2010 - HDTVrip_Xvid_Hunsub


színes, feliratos, angol nyelvű, norvég dokumentumfilm, 100 perc, 2010. május


Terje Toftenes,

Truls Toftenes,

és Ragnhild Loken filmje

New paradigm Films


A "nagy öregek" nem tudják már tovább "tartani a szájukat!"

És valahogy - megváltozott a hangnem is.


Az "emberiség történelmének legnagyobb története" hamarosan napvilágra kerül?

Ez, a valaha készült egyik legátfogóbb dokumentumfilm UFO-król, és földönkívüliekről,

valamint az azokat körülvevő titkolózásról. Mi az, amit már tudunk - és mit tudunk arról,

hogy miért kéne többet tudnunk? A film bemutatja az UFO történelmet, és az Európai,

valamint az Amerikai földrész legjobban dokumentált eseteit. Szemtanúk, és napjaink

legismertebb UFO kutatói mondják el történeteiket, és meglátásaikat.

A film körüljárja a Közzététel következményeit, és a társadalomra gyakorolt

várható hatásait. Bemutatja továbbá a földönkívüliek általi "emberrablás" jelenségét,

és az azzal kapcsolatos kérdéseket.


1,33 GB, AVI


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



Javított felirat:


***** ... y.zip.html



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!