Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormány megpróbálja eltitkol...

A kormány megpróbálja eltitkolni az UFO-kat?

Figyelt kérdés

UFO szakértők véleményét kérném,főlleg a 404 UFO kutató válaszát,mert csak miatta regisztráltam ide!

Azok válaszát is kérném akik a Plejádokban és a Szíriuszi lényekben hisznek mert ők is érdekelnek!!Akik meg nem hisznek az UFO-k ban azok kíméljenek.Kösz!

http://www.youtube.com/watch?v=mMB8eF70WH0

http://www.youtube.com/watch?v=RW8A9UkOh-8

http://www.youtube.com/watch?v=ptt0Jy19ZNY


2010. nov. 14. 04:52
1 2 3
 1/23 404 ***** válasza:
72%
Miért inkább az a kérdés mit nem titkol?!
2010. nov. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%

Mi bizonyítja,hogy a linkek igazak? Semmi. Ma már mindenki azt mond és tesz fel a netre,amit éppen akar. Elképzel vagy lát valami számára rejtélyesnek tűnő dolgot,és azt UFO-nak hiszi! Így akar "hírnévre" szert tenni. Akárcsak a sci-fit író írók és filmkészítők.

Elképzelhető,hogy léteznek az univerzumban értelmes,gondolkodó lények. Az is,hogy ők is folytatnak űrkutatásokat. De azért nem árt a józan eszünket is használni.

Sokkal fejlettebb technikával kellene rendelkezniük,mint nekünk,ha ide tudnak jönni egy olyan bolygóról,aminek a létezéséről a földi kutatóknak fogalma sincs. Ez még elképzelhető is lenne. De ha ide jönnek,akkor miért nem próbálnak meg kommunikálni a földiekkel? Ez a kommunikáció hogyan történhetne? Még a földön sem érti meg egymást két ember,ha nem ismeri a másik nyelvét! Akkor hogyan tudna "beszélni" egymással egy UFÓ-lakó és egy ember?

Miért csak "nézelődnek?

Az pedig szintén csak mese,hogy magukkal visznek valakit,és főleg,hogy vissza is hozzák. Már az általunk ismert bolygókra is csak különleges képzés után utazhat az ember. Enélkül az űrben meghalna. Akkor hogyan bírna ki egy emberi szervezet egy ilyen oda-vissza utazást? Filmekben ez nagyon egyszerű,de a valóságban nem létezik.

A 404 pedig egy humoros valaki. Sok filmet néz,jó a fantáziája és élvezi,hogy hülyítheti a sok ábrándozó embert.

Arról az apróságról nem is érdemes beszélni,hogy ez egy anoním oldal. Akárki írhatja azt,hogy ő a 404-es.

De ha neked jól esik hinni benne és a földönkívüliekben,a te dolgod. Bár okosabb dolgokkal is foglalkozhatnál ennél.

2010. nov. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ok. a gyengébbek kedvéért mégegyszer elmondom,hogy aki nem hisz az idegen lényekben és csak azért válaszol hogy a válaszolómat kritizálja,és vitázzon,az ne írjon!
2010. nov. 14. 07:02
 4/23 anonim ***** válasza:

Persze h titkolja :D


Kösz a filmet király!

2010. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Már ne is haragudj, de a 06:48-as pont jól összeszedte azt, amit én is és sokan mások is gondolnak a földönkívüli élettel kapcsolatban. Szerintem nem volt UFO-szkeptikus, mint ahogy én sem vagyok az, de ezt a sok ostobaságot, amik egyesek összehordanak azt én is kezdem már unni.
2010. nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Majd ha többet fogsz tudni erről, akkor megsejted hogy miért próbálják eltitkolni. De "a kormány" helyett légyszi írj valami mást (USA kormánya, nagyhatalmak, stb.) mert a mi kis kormánykánk nem tárgyalópartnere/ellenfele az idegeneknek.
2010. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
77%

"Miért nem próbálnak meg kommunikálni a földiekkel? ... Miért csak nézelődnek?"

Hadd kérdezzem meg, te mikor kommunikáltál utoljára pl. egy hangyabollyal?

2010. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

""Miért nem próbálnak meg kommunikálni a földiekkel? ... Miért csak nézelődnek?"

Hadd kérdezzem meg, te mikor kommunikáltál utoljára pl. egy hangyabollyal?"


Ez de hülyeség már...

Ha neked lehetőséged lenne eljutni egy idegen bolygóra, ahol értelmes élőlényeket látsz, szerintem te is megpróbálnál kommunikálni velük.

2010. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 M@x ***** válasza:
57%
persze, a kormány egy csomó mindent titkol, és általában szépen apránként szivárogtatja ki a infókat nehogy tömeghisztéria törjön ki!
2010. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Igen, a világ kormányai millió titkos UFO aktát titkolnak, aztán szép lassan kiszivárogtatják őket a 404 féle őrülteknek és a M@x féle 12 éves kisfiúknak, hogy terjesszék csak őket a gyakorikérdéseken, mert az neki jó!

öö... vagy hibás a logikám?


Na megyek is felhívom telepatikusan a csápos szürke haverjaimat, hogy most akkor mi is van...

2010. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!