Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormány megpróbálja eltitkol...

A kormány megpróbálja eltitkolni az UFO-kat?

Figyelt kérdés

UFO szakértők véleményét kérném,főlleg a 404 UFO kutató válaszát,mert csak miatta regisztráltam ide!

Azok válaszát is kérném akik a Plejádokban és a Szíriuszi lényekben hisznek mert ők is érdekelnek!!Akik meg nem hisznek az UFO-k ban azok kíméljenek.Kösz!

http://www.youtube.com/watch?v=mMB8eF70WH0

http://www.youtube.com/watch?v=RW8A9UkOh-8

http://www.youtube.com/watch?v=ptt0Jy19ZNY


2010. nov. 14. 04:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
9:10 én meg madár vagyok és tollas a hátam
2010. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

utolsó előtti;

ne légy egoista te értelmesnek tartod az embereket, de lehet egy fejlett földönkívüli civilizáció szemében olyanok vagyunk mint az állatok

2010. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
de b+ honnan veszitek hogy létezik belátható határokon belül egy értelmes civilizáció??? mert J ügynök azt mondta?
2010. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
én azt mondtam, hogy belátható határokon belül. tíztrillió fényévnyire biztos van valami, de azok nem látnak el idáig, meg mi se odáig. Persze sokkal egyszerűbb minden hulladékban, amit mi lőttünk fel, ufót látni
2010. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

szerintem lehet.

de könyörgöm ha nincs bbizonyitva meg semmise nem azt jelenti hogy nincs is! meg kell hagyni a bizonyítás lehetőségét!


hát ja tömeghisztéria törne ki.

meg ha már ez elmulna utána meg már az emberiség megpróbálná elpusztítani, és persze ott is elkezdődne valamikor a gyarmatosítás.(pl.: Amikor az Európaiak fel fedezték Amerikát mi történt? rögtön gyarmatosítás a többi állam meg nem érdekel.


meg 1 példa:

1 ősember lennél 1 kontinensen és nem tudod hogy van más kontinens amin pedig élet lenne .és akkor is azt mondanád hogy máshol nincs élet és aki mást mond az hülye -.-

2010. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
akkor előbb inkább hajókázzatok el másik kontinensre, és ha hoztatok egy napi pujárót, na akkor majd elhiszem hogy ott is vannak! :D
2010. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

cyx az 1 példa volt.

az emberi életre gondoltam.

visssza kerül az őskorba akkor azt mondanád hogy más kontinensen nincs ember és aki ellent mond az hülye.

kb ez akart lenni a példa. azért értelmezni is kéne xD

2010. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

megpillantatom.

van benne 1 férfi aki dolgozott ott de akinél dolgozott ők tagadják hogy nekik dolgozott volna.(valami kutatáson)

szerintem ez nagyon furcsa, és akkor is furcsa ha kitaláció lenne. tagadni bármikor lehet.

2010. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"cyx az 1 példa volt.

az emberi életre gondoltam.

visssza kerül az őskorba akkor azt mondanád hogy más kontinensen nincs ember és aki ellent mond az hülye.

kb ez akart lenni a példa. azért értelmezni is kéne xD"


kezdjük ott hogy amelyik kontinenst(pl. Ázsia) ismerték, azon tudták hogy van élet, amit nem ismertek azt nem ismertek, Kolombusz sem tudta hogy új kontinensen van... de szerinted egy ősember tudta egyáltalán hogy mi aza kontinens? Lesz.rta mi az nem is tudta mert ilyeneken még nem járt az agya csak azzal törődött hogy legyen kajája életben maradjon és utódok legyenek.

2010. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%
igazából az ufók próbálják eltitkolni a kormányt
2010. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!