Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Telos tényleg létezik és mit...

Telos tényleg létezik és mit tudtok róla? A dulce bázisban is volt róla szó.

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát várom.
2010. nov. 8. 12:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hély nem szabad neki ilyet mondani hogy kussoljon, szerintem kedves lány , én is ismerek egy lányt akik K-va 16 évesen és hát alkoholisa ő is, igaz csak később tudtam meg hogy az de már látszott róla hogy valami nincs rendben. Meg ha azt nézitek napjainkban nincs olyan lány aki nem K-va , persze tisztelet a kivételnek, de az olyan lányok nagyon ritkák. Én most 18 vagyok és 20 lány osztálytársam van és csak 3 fiú, az osztályomból talán 3 ember a lányokközül nem k-va :)

Csilla nagyon kedves vagy :) de az a igazság hogy ha én akarnám azt hogy az a lány hozzánk költőzön a én családom nem engedné meg ezt, és azt sem hogy egy Örömlánnyal legyek. Ha megtenném kitagadnának a családból , én nem vagyok szegény , nagyon gazdagok vagyunk hatalmas nagy vagyonunk van ami kb eléri a 60-70 millót is, persze nem is a pénz a lényeg csak az hogy az ember ne legyen kiszolgáltatva a világnak. Egyébként ha egy klassz fiút szeretnél kapni Csilla tudok adni tanácsot. Először is ha olyan stilusban beszélsz mint egy öröm lány akkor arról szokj le , legyél úri nő , vagy egy laza lány és utána már könnyű a dolgod , ismerkedhetsz netten is meg akár milyen helyen ahol rendes emberek lehetnek.

2010. nov. 9. 08:43
 12/18 anonim ***** válasza:
Csilla vagyok!Felvettelek msn re!Ott Edina a nevem majd ne ijedj meg!
2010. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
azthiszem ja
2010. nov. 10. 08:42
 14/18 anonim ***** válasza:
Peti mért nem fogadtad a felkérést?Félsz tölem igaz?Nyugi nem harapok te kis buta! :D Akkor vegyél fel te!
2010. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem vissza jelöltelek . de vegyél fel msn-re megint :) sry csak nem akar a gépem rendesen működni.
2010. nov. 10. 19:43
 16/18 anonim ***** válasza:

diator mért nem jösz fell msn re?Megbántottalak?

Csilla

2010. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor töröllek.A te bajod.Szioka!
2010. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem voltam génél sry.
2010. nov. 13. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!