Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Telos tényleg létezik és mit...

Telos tényleg létezik és mit tudtok róla? A dulce bázisban is volt róla szó.

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát várom.
2010. nov. 8. 12:15
1 2
 1/18 M@x ***** válasza:
100%
Én még csak Krill nevű űrlényről hallottam aki az 51-es körzetben fogoly...
2010. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
telos nem egy idegen hanem egy város :) ami a föld alatt van elvileg a atlantisziak a föld alatt építettek egy új várost , ezért sincs róluk semmi bizonyíték , azért köszönöm a válaszod.
2010. nov. 8. 15:10
 3/18 M@x ***** válasza:
100%

poén:fel kell túrni a földet

komoly:szal atlantisz elsüllyedt és ezért csináltak egy új várost a föld alatt...ez fura!

2010. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Dicovery Chanellen megy az Amerikai Favágók c. sorozat. Abban a telephelyül Telos-ban van :D


Na ennyit tok róla.

2010. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
telephelyük*
2010. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm a válaszatitokat :)
2010. nov. 8. 22:25
 7/18 A kérdező kommentje:
2010. nov. 8. 22:55
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

diator te olyan menő vagy itt!de le cuppykálnálak jó méllyen úgy mint soha seni :D

Ja am csilla vagyok :D

Pesten vagyok most.Nekem is van MSN címem és van egy nagycsomó barátnőm itt pesten.ők is szeretnek MSN ezni.Mind szép.Válogathatnál.Meg ingyen is beszélgetnek az nem kerül semmibe neked nyugicsak :D ők is Ku*-k de amugy tök rendesek majd meglátod!Ha nem mondanám hogy Ku**-k észre se vennéd!Most az egyiknek nincs hova mennie tutira szivesen hozzádköltözne és valami írtó jó csaj!!!!!Táncoslány ő is csak most nincs hova mennie de amugy gyönyörű csaj és csak 23körüli aszem csak kicsit alkoholista, de van olyan is hogy vegetáriánus és mindíg csak bio kajákat eszik nem iszik nem cigizik pedig akkora K. hogy iszonyat!Akkor van olyan h albérletbe van és van gyereke de mondom sok féle van még válogathatnál is!!!!!! :D

2010. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Diator! Majd adjál a tyúknak rendesen hogy kussoljon végre!
2010. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
igen :D
2010. nov. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!