Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator mikor jönnek el hozzánk...

Diator mikor jönnek el hozzánk a szíriusziak? Kik azok?

Figyelt kérdés
Csilla vagyok!Szeretlek Diator love you!Mesélj olvasni akarom a szavaid :P Mit akarnak a sziriusziak és kik azok? de más is mesélhet....
2010. nov. 8. 00:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Most nézem könyv moly válaszát :) vicces vagy , látod köny molynak már sok komentját olvastam hatalmas nagy figura és jó fej is szerintem :) nem olyan mit én én nyámila alak vagyok többnyire. Ráadásul hang ember vagyok és semmi érzékem semmihez kétbalkezes is vagyok , és ha ez sem elégkét ball lábam van :)
2010. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Na jó ha gondolod találkozok veled de csak egy beszélgetésre oksa ? és semmi több :)

de ha messze laksz akkor nem :) amúgy meg komárom esztergom megyei vagyok. te?

2010. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Pesten.Nekem is van MSN címem és van egy nagycsomó barátnőm itt pesten.ők is szeretnek MSN ezni.Mind szép.Válogathatnál.Meg ingyen is beszélgetnek az nem kerül semmibe neked nyugicsak :D ők is Ku*-k de amugy tök rendesek majd meglátod!Ha nem mondanám hogy Ku**-k észre se vennéd!Most az egyiknek nincs hova mennie tutira szivesen hozzádköltözne és valami írtó jó csaj!!!!!Táncoslány ő is csak most nincs hova mennie de amugy gyönyörű csaj és csak 23körüli aszem csak kicsit alkoholista, de van olyan is hogy vegetáriánus és mindíg csak bio kajákat eszik nem iszik nem cigizik pedig akkora K. hogy iszonyat!Akkor van olyan h albérletbe van és van gyereke de mondom sok féle van még válogathatnál is!!!!!! :D
2010. nov. 8. 23:42
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes egy nő vagy az biztos :) meg lepsz , a szavadídből azt is ki olvasom hogy ha akarnák valamelyik lánytól valamit fizetnem kéne :) küldök privátot vegyél fel msn -re ,

Egyszer voltam szerelmes egy Öröm lányba akiről nem tudtam hogy az , de mikor meg tuttam még rá gondolni se tudtam.

2010. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Más részről amúgy sem fizetnék egy lánynak sem. Tanultam az ilyenekből már előző barátnőmnél. Elvittem csomó helyre ki akartam volna menni vele küldföldre a nagynénémhez. Egy csomó pénz rá költöttem , mindig kedvesketem neki stb és ő szakított velem :) , de jobb is így mivel elégé meg szégyenítettem magam azzal hogy 2 hónapig vele voltam, Mondtam neki hogy tudod választani ezt a rossz életet amit élsz ... stb mivel nagyon szegények ők is albérletben élnek anyuk egydül neveli öket stb de többet nem is mondok.
2010. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Szűztelenítést vállaltok a barátnőitekkel?Milyenek a tarifák?Jófélék vagytok?
2010. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
:D
2010. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Eredeti h#lye vagy.
2010. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Cirmos kandúr ***** válasza:
"eredeti" ez jó:D
2010. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ennél jobb már csak a naturál hülye; =))


ám csak mellékesen megjegyzem, hogy a "látszólagos intelligencia" egy szexuális mágnesként hat az élőlényekre, ugyanúgy, mint a külső..szal evolúciós alapjai vannak.


máshogy fogalmazva ez a Csilla nevű K**rva azért gerjedt be diatorra, mert úgy látta/érzékelte, hogy okos. :DD


-- >EVOLÚCIONÁLIS FAIL! =D

2010. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!