Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator mikor jönnek el hozzánk...

Diator mikor jönnek el hozzánk a szíriusziak? Kik azok?

Figyelt kérdés
Csilla vagyok!Szeretlek Diator love you!Mesélj olvasni akarom a szavaid :P Mit akarnak a sziriusziak és kik azok? de más is mesélhet....
2010. nov. 8. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Szia!Diator vagyok.Felvhetlek MSN re? :D
2010. nov. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Cirmos kandúr ***** válasza:
79%

Kérdező be van gerjedve 1 anonim személyre---> fail

Az 1. válaszoló ugyanebben a "betegségben" szenved.

2010. nov. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]

Ha kellenek linkek szóljatok.De a szükséges információkat magatoknak kell elolvasni hogy valamit megértsetek abból ami történni fog.

2010. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Szia Csilla :) a sziriusziak a fény szövetség tagjai akik a plejdádokkal is szövetségben vannak. A sziriusziakról nem tudok sok mindent csak a plejádokról de ugyan akkor jönnek mint a plejádok is 2012-ben ha minden igaz remélem eljönnek.Ha minden igaz a sziriusziak is a jó követői és az emberiség szövetségesei , ami meg lep a plejádokban hogy kisebb bolygon élnek mint mi és a népük lakosága 400 ezer fő , ők ezt tartják ideálisnak , és egy plejád 700 évig él nem úgy mint az ember :) tőbb ezer hajóval érkeznek több száz idegen fajjal , a sziriusziakról nem sok mindent tudok csak ennyit :D
2010. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Ja és az első személy nem én vagyok :) én nem vettelek fel msn-re :) egyébként kedvelek meg minden örülök hogy tetszik amit írok , de szerintem te már nekem egy kicsit öreg lennél ha meg érted amit mondok. De attól még lehetünk barátok és ha bármi kérdésed van csak írj szívesen válaszolok , persze amit írok nem én találom ki hanem mindet olvasom stb. Na szia.
2010. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Diator vigyázz,ez nagy kopp lesz remélem érzed ...
2010. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Diator én szivesen MSN ezek veled :D ha esteleg meggondoltad magad és nem a szőke K kell itt leszek én,igaz én tényleg K vagyok de legalább őszinte!Írj még valamit had pontozzalak zöld ok jellel! de ha te akarsz írj!Puszilom a F...-at!!!Imádlak!!!!!404után te vagy a legmenőbb itt de ő nem akar velem MSN ezni :( Én mindíg a zöldkézzel pontozlak!Írj hogy pontozzalak zöldkézzel! Imádom az ufósokat én is de tőled nem jobban :D
2010. nov. 8. 19:01
 8/20 A kérdező kommentje:
ok diator ha nem kellek hát nem.Nem kötelező egy bomba nőt megkapni.Még fiatal vagy látni.Ezt később ha igazi férfi leszel nagyon meg fogod bánni hogy visszautasítottál egy bomba nőt.Am nem látni rajtam h 30 vagyok,mindíg azt hiszik 25 vagyok és nem értem mért számít a korom ha csak sexről van szó nem komoly kapcsolatról.Na mindegy nekem 8!Én olyan pasit kapok meg amit akarok csak egyet csettintek és könyörögnek a lábaim előtt a hapsik egy kis sexért olyan alakom van meglátnál hanyatesnél és még szép is vagyok de nem zavarlak többet.Majd ha felnőtt férfileszel megbánod még ezt a döntésed.Vannak még itt más hapsik is nem vagyok rádszorulva ne aggódj na pá :D
2010. nov. 8. 19:22
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Csö!

Én nem ellenkezek kedves Csillácska!Azt csinálsz velem amit akarsz! :P:P:P:P

2010. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem zavarsz és pontozom az öszinteségedet. Ne híd azt hogy a korod véget. Örülök hogy tetszik az amit írok, Nekem nagyon jól esik ha valakitől ilyen komentet kapok én nem vagyok 404 nekem nincs akkora rajongó táborom mint neki és ezt meg is értem hiszen én nem vagyok olyan okos mint ő. Szoktam is mondai sok mindent tudok de még sok mindent nem. Más részről amúgy sem lett volna semmi közötünk és ne haragugy rám ha szeretnél beszélgetni vagy akár mi én szívesen meg halgatlak és ennyit tudok nyujtani sry :(
2010. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!