Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szeretné véleményezni...

404 kérdése:

Ki szeretné véleményezni Stiven Hoking UFO-k ról szóló filmjét?

Figyelt kérdés

Nagyon izgalmas és nektek való, gondoltam érdekelni fog mindenkit itt az UFO témakörben! Stiven Hoking fizikus, kozmológus és egyben a világ egyik legokosabb embere, így tisztelettel véleményezzétek a filmjét, és egymással is legyetek toleránsak!

A linkek sorba vannak, részenként.

1. http://www.youtube.com/watch?v=x-t7iWu8itI

2. http://www.youtube.com/watch?

3. http://www.youtube.com/watch? v=lgelQRzqJIE&feature=related


2010. nov. 6. 02:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
16%

ma 18:13-nek

Mit nem értessz azon hogy a könyvjein is Stiven Hoking van írva?Nem a neten,hanem a saját könyvjein.Szerinted Hoking hagyta volna hogy a könyvjei rosszul jelenkenek meg?Hát gondolkozz már!Ha ezt nem tudod megérteni akkor vagy fogyatékos vagy, vagy idegbeteg. :D


Jó a film :P le is töltöttem

2010. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Könyv Moly!


A könyvek amik azon a képen látszanak, egy szerb könyvesboltban lettek lefényképezve. A szerb nyelv helyesírása szerint minden külföldi szót kiejtés szerint kell leírni, mivel a szerb nyelvben egyszerre használnak latin és cirill ABC-t is, és mivel a cirill ABC-ben minden latinbetűs nyelvből átvett szót kiejtés szerint kell leírni, ezért lemásolták ezeket a szabályokat a latin betűs szerb írásban is, hogy ne kelljen a kétféle ABC-nek külön helyesírási szabályokat fenntartani.


A magyar nyelv, azonban, tisztán latin betűs nyelv, és nálunk azok a szabályok, hogy az idegen latinbetűs nyelvekből átvett szavakat ugyanúgy írjuk le, mint abban a nyelvben, amiből származnak. Szóval Stephen Hawking az magyarul helyesen Stephen Hawking.

2010. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem láttál még olyan könyvet, aminek magyarul van a borítója, de a tartalma más nyelven van?


Lehet, hogy ez egy olyan könyv, ami meg van címezve szerbül, hogy a könyvesboltban járóknak érhetőbb legyen, hogy mi van benne, de mondjuk az az alcíme szerbül, hogy "Hawking elméletei eredetiben."

2010. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

ok belátom én is h nem angolul írta hanem szerbül.De ez mért fáj neked?404 biztos tud szerb nyelven is és azért írta úgy.Ennyi.De attól még jól írta,csak szerbül.

Ha meg 1 ilyen baromságon idegbetegeskedsz h ő szerbül írja a nevét,akkor ne is haragudj de te idegbeteg vagy.Ép eszű ember nem húzza fel magát ilyen baromságokon.Szerbül írta a nevét mert 404 biztos szerb származású és akkor mi van semmi.404 látod rád hadja meg se szólal,neki van esze és nem húzza fel magát ilyen baromságon h szerbül van írva és nem angolul.Helyesen van írva,csak szerbül kész.Kit érdekel.

2010. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Jolvan gyerekek. Aranyosak vagytok. Nagyon szeretlek titeket! Alig vártam hogy olvassam a válaszaitokat. Még a morcoskát is szeretem akinek nem tetszik hogy hogyan írok.


Láttátok a film elején a végtelen univerzumot és azt hogy hozzá képest mekkora a Föld? Mintha a Föld összes óceánját egy térbe engednénk össze (ami a tejútrendszert jelképezné), majd beledobnánk egy homokszemet (a Földet). A tejútrendszerben kb. 200 milliárd galaxis van, és ez csak a mi tejútrendszerünk a végtelen világűrben. Olyan hatalmas számokról van itt szó, hogy ezt az emberi agy fel sem tudja fogni. Végtelen az űr gyerekek. Végtelen! Ennek ellenére, vannak olyan emberek akik azt hiszik, hogy a végtelen univerzumban, csak ő létezik. Ezen mindíg elmosolyodom. :)

Most pedig gyorsan lehet nézni a helyesírásom, hátha akad benne valami hiba... :)

2010. nov. 7. 02:08
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Ez a helyesírás nagyobb téma mint a kérdés :) csak nevetni tudok ezen :)


Am szerintem meg úgy kell írni hogy Stephamersarschichanbernurasziai HaramaraverareyublödmacherareyoutymacheschiyougroBblöd.


na szerintem meg így kell írni :)

2010. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Ja és ne is írjatok semmit a válaszomra mert tudom, hogy így kell írni és kész :)
2010. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
Én tisztelem csak nem tudom hogy kell írni a nevét, szoktam látni a tvében és meg lep a tudása én még azt se tudtam hogy könyvei vannak. Kedves Könyv moly te is felfújod a dolgot :) mondom nem mindegy már a első válaszolok között is leírtam. Nem mindegy?
2010. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Cirmos kandúr ***** válasza:
77%
Felejtsétek már el, hogy kell írni a nevét. A válaszok fele nem is a kérdésre irányult.
2010. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szóval van egy faj,ami gyarmatosítaná a földet? Mit gondolsz?
2010. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!