Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 KÉRLEK SZÉPEN gyere...

404 KÉRLEK SZÉPEN gyere vissza, ez így nem igazságos hogy azokat is bünteted akit érdekel a téma?

Figyelt kérdés

ha elolvasod érdekelne az amit az egyik kérdezőnek mondtál ,aki volt nálad és beavattad a témába, és elküldted agykontrollra


én is nagyon lennék a helyébe, ez a téma mindennél jobban érdekel


és nem érdekelnek a beszolások de olyan szinten.


2010. nov. 4. 19:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN ILYEN SÖTÉTEKET ha most azt mondanám hogy elmentem a kocsmába az ufó társammal és persze senki nem volt ott és nem látták hogy vele vagyok, akkor elhinnétek? -.-

gondolom nem. de neki elhiszitek. attól hogy ez 1olyan oldal ahol elárulhatsz bármit attól még nem kell hinni neki

ennyi erővel bárkit behülyíthetnék továbbra is amíg nem bizonyítod hogy volt ezekkel a lényekkel, addig is menj elmegyógyintézetben ez a javaslatom

2010. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ja, és ha találkoznék velük akkor nem mesélném el senkinek még itt sem!

magamba fojtom ! már sok mindent magamba fojtottam ez sem lenne kivétel és amúgy se mert nem hiszek bennük (NEM MONDOM HOGY NINCSENEK MERT LEHET HOGY VANNAK DE NEM A FÖLDÖN!)

2010. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!