Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 KÉRLEK SZÉPEN gyere...

404 KÉRLEK SZÉPEN gyere vissza, ez így nem igazságos hogy azokat is bünteted akit érdekel a téma?

Figyelt kérdés

ha elolvasod érdekelne az amit az egyik kérdezőnek mondtál ,aki volt nálad és beavattad a témába, és elküldted agykontrollra


én is nagyon lennék a helyébe, ez a téma mindennél jobban érdekel


és nem érdekelnek a beszolások de olyan szinten.


2010. nov. 4. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
miért nem írsz neki privát emailt? vagy nem lehet? mert lehet már egyáltalán nem is olvassa a fórumot akkor meg feleslegesen írogatsz ki ilyeneket.
2010. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

én is szeretnék vele beszélni. de már kb 2-szer írtam neki.de nem válaszol.

szerintem el ment erről az oldalról.

gondolom azért mert sok hülye hozzászóló van itt.

én is elmennék innét csak felrakok pár kérdést legnagyobb része kritizálás -_-

2010. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"szerintem >>el ment<< erről az oldalról.

gondolom azért mert sok hülye hozzászóló van itt."


Meglehet.

2010. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 404-es :) az igazi, nekem írjatok:)válaszolok:)
2010. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

am ha valaki írt neki irjon ide hogy az igazi 404 felhasználó vagy sem.

mert ha nem ...

2010. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szét rúgom xD

előző hozzászoló vagyok.

és csak úgy viccnek írtam XD


van olyan érzésem hogy ezt a kommentett törlik azét írtam külön :P xD

2010. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 404 ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!


Igazad van, nem büntetem azokat akik jó emberek.

Lassan közelednek az ünnepek, jön a mikulás és a karácsony, szilveszter. Ti már készültök erre? Arra gondoltam mindenki béküljön ki mindenkivel, nem csak erre a honlapra gondolok hogy ne egymást marjátok, hanem otthon a csáládban is!

Én ilyenkor sokat jógázom és meditálok, ami segít testileg és lelkileg is "újászületni". Nektek is ajánlom, ha a jógát nem is de legalább a meditálást. A karácsonyt azért szeretem, mert ilyenkor még a rossz embereknek is meglágyul a szivük. Kár, hogy nincs egész évben karácsony!


Mindenki törekedjen a békére, legyetek kölcsönösen alázatosak egymással és szeressétek egymást úgy mint saját magatokat, mert a szeretet tartja össze az embereket. Minnél több a szeretet egy családban, annál erősebb a család összetartása. Az az ember aki mindíg haragtartó, soha nem boldog. Akit elvakít a düh, a harag, azoknak nehéz békét kezdeményezni, de hidjétek el ha már megtette egy nagy teher esett volna le a válláról. Felszabadultá válik. Ezt az érzést szavakkal nem lehet kifejezni, csak érezni lehet. Nézzétek meg azokat az embereket, akik mindíg békességben élnek és sosem veszekednek, hogy azok milyen boldogok. Tudjátok miért? Mert megtölti a szivüket a béke, a szeretet és az alázat. Én a haragtartó embereket sosem vetem meg, inkább sajnálom őket, mert nem lakozik bennük a szeretet s az az ember boldogtalan. Valamikor én is rossz ember voltam, a rossz úton jártam és önző módon viselkedtem, de mióta a Kriariaxok meggyógyították a gondolkodásom, azóta rettentően megbántam régi tetteimet. Láttam mennyire fejlett a technikai tudásuk, és éreztem hogy szívükben valami hihetetlen mélly szeretet lakozik, és ezért úgy gondolom hogy a kettőnek köze lehet egymáshoz.

A szeretethez nem kell pénz, az ingyen van! Ingyen kapod és örömmel ajándékozod. Használjátok hát ki. Az egyetlen dolog amit pénzért nem lehet megvenni a világon, az a szeretet, pedig a szeretet nagyobb kincs a világ összes gyémántjától és aranyától egybevéve!


Dióhéjban összefoglalva, visszajöttem gyerekek :)

2010. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez az király hogy vissza jöttél de mondok valamit az egyik kérdésemre nem válaszoltál :) remélem válaszólsz rá plis


A plejádok léteznek?

2010. nov. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
404 szerintem jehova. nem bántásból írom, csak nekem ez jött le, sorry. :')
2010. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ja és ne nevezzetek 85-ösnek :)
2010. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!