Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan tudok "UFO-kat" (értelm...

Hogyan tudok "UFO-kat" (értelmes idegen lényeket) keresni az interneten? Azon kivül hogy beirom a keresőbe

Figyelt kérdés
olyat szeretnék találni, aki értelmesebb az emberektől, van pár kérdésem
2010. nov. 3. 21:57
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
én sztem teljesen igaza van a kérdezőnek abban h nem kéne gunyt űzni mindenből, minek irtok ha csak oltogatni tudtok, ő sem azért irja ki a kérdést h ti mocskolodjatok rajta. kicsit tőbb tisztelettel ha kérhetem, én nem fogok trágár mondon reagálni szoval elvárom h mások se tegyék, aki esetleg visza irna!
2010. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

"a discovery-n sem mondják ki hogy nincsenek idegenek, de azt nem mondhatják hogy vannak"


Ez a helyes hozzáállás Amíg nem fedezik fel őket, vagy nem állnak a nyilvánosság elé, nem lehet kijelenteni, hogy vannak, de amíg nem vizsgáljuk át az összes bolygót, azt sem, hogy nem.


"amugy ha olyan okosak vagytok és szkeptikusok, akkor mit szóltok a csillaggyermekhez? (egy koponya amit most sem tudnak megmagyarázni a tudósok)"


Léteznek születési rendellenességek:

[link]

[link]

És úgy tudom, az bebizonyosodott, hogy a "csillaggyermek" ember anyától származik.

2010. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
ok hogy ember volt az anyja, de attól az apa még lehetett idegen.
2010. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

16:49


Nekem te is idegen vagy. Sosem találkoztunk, sosem hallottam rólad.

Földönkívüli vagy?

Na ugye!


Azon kívül valószínűbb, hogy egy embernek egy tölgyfától születik gyermeke, mint egy földönkívülitől, mert azzal legalább egy bolygóról származik.


Ha az egyik szülő ember, mérget vehetsz rá, hogy a másik nem ET.

2010. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

11:31-a válaszom erre:


[link]


deformáció kizárva mivel szimmetrikus!


[link]


[link]


[link]


ezt hogy magyarázod meg?

2010. nov. 6. 15:38
 26/52 anonim ***** válasza:
ezek a képek nagyon ijesztőek majd bexartam :( félelmetes nagyon de nagyon de nagyon de nagyon de nagyon de nagyon , amit nem értünk attól félünk? vagy attól amit még nem látunk? Az ember hogyan dönti el hogy mitől fél és mitől nem? talán csak attól félünk amit nem ismerünk?
2010. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

"deformáció kizárva mivel szimmetrikus!

[...]

ezt hogy magyarázod meg?"


A Down-szindróma, a Turner-szindróma és a Klinefelter-szindróma szintén szimmetrikus elváltozásokkal jár. Nem tudom miért feltételezed, hogy a rendellenességek minden esetben aszimmetriával járnak.

Tetszik a magyarázat?


Persze egy igazi UFO hívőt nem lehet semmivel meggyőzni.

2010. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

:) ha a koponya 900 éves és akkoriban is előfordultak ilyen születések az meglepő, a Dan kor tüneteit tudom nagyából. És kizárom hogy a koponya danokoros gyereké lenne. Egy bányában találták a koponyát , nem tudom hogy milyen betegség lehet ez de akkoriban nem fordulhatott elő dankor , vagy igen?

nem tudom nem akarok hülyeségeket mondani de ahogy elgondolom nagyon félelmetes a koponya az emberéhez hozzá mérve sokkal kisebb ami jelentheti azt hogy egy elmutálodás a koponyára én nem olvastam el amiket írtak ezekről , nem is tudom hogy undorítonak vagy félelmetesnek tartom leginkább, de leginkább félelmetesnek! :(

2010. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

Én sem állítottam, hogy az volna, csak kapásból mondtam három rendellenességet, ami szimmetrikus deformációval jár, cáfolandó a kérdező állítását, miszerint a szimmetria miatt nem lehet deformitás.


Down-kór pedig miért ne létezhetett volna akkor is? Kromoszóma rendellenességről van szó, nem pedig egy újabb keletű baktérium, vagy vírus okozta károsodásról.


Egyébként mindenki elismeri, hogy gyermekkoponyáról van szó. Ezért aztán nem is meglepő, hogy kicsi. De vizsgáld csak meg jobban. Szerinted ilyen mértékű elváltozással lehet egyáltalán életképes az a szerencsétlen gyerek?

Én kötve hiszem.

2010. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:

Én nem vagyok ember

mit akarsz tudni?

2010. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!