Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Amerikai Egyesült Állomok...

Az Amerikai Egyesült Állomok kormánya nyílvánnoságra hozott egy UFO aktát 1975-ből?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben az angol tudásomat talában publikálások olvasásával tartom fent.

A hétvégén találtam egy .us domanies furcsa oldalt,ahonnan PDF-eket lehetett letölteni.

Az elsőn egy 20 oldalas anyag volt, melyet 2024.09.01-én publikáltak.

A leirtak alapján 1975-ben két F16-os vadaszgép üldözőtt egy azonosítatlan repülő tárgyat Washington felett.

Volt csatolva az erdeti jelentés is, amelyen volt egy amatőr fotó, ami egy nagy,hárömszögletű tárgyat ábrázol egy folyó felett, utána szorosan pedig két F16 repül..

A fotó sztem igazi volt.



#kormány #Amerikai Egyesült Államok #föld #UFO #UFO akták titkosítatlanul
szept. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg ilyen eset van, ez még a jéghegy csúcsának a csúcsa. De ez is nagy dolog, hogyha tényleg nyilvánosságra hozták.
szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
68%
Az F-16-os 1978-ban állt szolgálatba. Legalább egy dolog téves/hamis információ a cikkben, innentől aligha lehet benne megbízni(főképp hogy a gép főbb adatai bárki számára elérhetők).
szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Soha nem fog olyan intelligens faj kifejlődni az univerzum egyik bolygóján sem, amelyiknek lesz olyan technológiája hogy el tudjon menni egy másik lakott bolygóra.

Eleve a hozzánk hasonló “intelligens” élet ritka lehet, még akkor is ha végtelen az univerzum…


Sőt nem csak hogy nem lesz annyira intelligens faj, de eleve nem létezik az a technológia ami lehetővé tenné hogy utazgassunk.


Fermi paradoxonról kellene olvasni.

szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
3 🤦🤦🤦🤦
szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Komoly érvelés
szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem igazi volt..

Én elgondolkodtam a helyzeten.

A fotós ezek szerint szintén a levegőben volt, hiszen csak akkor látható a folyó is, meg a repülők is, azaz ő a földön nem lehetett.

Hogy lehetett egy repülő ráadásul 2 katonai F16 felett, hogy látszódjon az F16, az "idegen" és a folyó.

szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Linkeld be nekünk az oldalt.
szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!