Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hisznek olyan sokan a...

Miért hisznek olyan sokan a földönkívüliekben? (UFO)

Figyelt kérdés
én nem hiszek bennük.. eggyel sem találkoztam még: )
2010. okt. 24. 08:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ufo az nem földönkívülit jelent...
2010. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Földönkívüli élet(értelmes is) biztosan létezik sok helyen is...de a földön kívül,messze-messze az univerzum sok pontján.

Az hogy jártak-e az elmúlt 4.5 milliárd év alatt a földön, idegen civilizáció(k),ezt nem tudni de nem zárható ki. De azt nem hiszem hogy az elmúlt évszázadba,illetve jelenkorban,csak úgy röpködnének itt a fejünk felett.


UFO = ismeretlen légi objektum;ez is létezik DE EZ NEM JELENTI AUTOMATIKUSAN,hogy 1 földönkívüli űrhajó,csak nem tudják beazonosítani,ennyi..

2010. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Te azok közé tartozol, akik az 1400-as években még szentül hitték, hogy a Föld lapos? :)
2010. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
41%

Ha te nem találkoztál semmi furcsasággal az életedben, abból még nem következik, hogy nincs is.

A naprendszeren kívüli bolygók száma: 493 (22 October 2010, [link] Ez nem jelent semmit?

Friss hír:

Egy lelkes vatikáni csillagász szerint (is) lélekkel rendelkező intelligens lények lakozhatnak a világűrben, és szívesen meg is keresztelné őket.

[link]


Szerintem még gondolkozz egy kicsit...

2010. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

biztos, hogy léteznek, gondolj bele, hogy mekkora a világűr.


gondolj bele, hogy valahol vége van a világűrnek, mi lehet a vége után...


a lényeg, hogy mi vszínűleg csak egy nagyon kis részét ismerjük a világűrnek, és vszínű h több millió/milliárd bolygót nem is ismerünk.


az meg elég abszurd lenne h több milliárd bolygó körül cak a földön alakult ki az élet...


Sztem valahol biztos hogy vannak más élőlények is, lehet h sokkal fejlettebbek, lehet h még csak kezdetlegesek, de léteznek:)

2010. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igazatok van, talán létezhet valami ebben a nagy univerzumban... én csak azzal nem értek egyet, hogy kb mindennapos kérdés h Kínában jártak az ufók,meg éjjel láttam egy repülőcsészealj-t.. hát nem tudom, ez hihetetlen. MERT ha tényleg olyan fejlettek és okosak, meg inteligensek, akk azt már sztem a tudatunkra adták volna, nem csupán néhány ember képzelgései lennének.
2010. okt. 24. 13:00
 7/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Elég sokan úgy véljük, hogy "ha tényleg olyan fejlettek és okosak, meg inteligensek" akkor nem állnak szóba velünk, okkal és joggal.
2010. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Istennel sem találkozott senki,mégis egy államot tartanak fel miatta.Vatikán mintájára létre lehetne hozni Ufokánt.
2010. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

hogy léteznek e, 50-50 % az esély

aki hisz benne az hisz, aki meg nem az nem


nem kell vele foglalkozni

2010. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Epp azert nem allnak velunk szoba, mert intelligensek. Sajnos sok foldi ember csak rajuk tamadna, mert 70%-a meg tok buta bolygonkon es fel sem tudna fogni. Remeljuk, egyszer majd eljon az ido amikor mi is intelligens modon reagalunk rajuk. Ahoz meg sokat kell fejlodnunk, sajna sokunk meg a fakon csungenek agyilag. ;)
2010. okt. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!