Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ehhez a cikkhez mit szóltok?...

Ehhez a cikkhez mit szóltok? Lehetséges hogy igazat mondanak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 29. 11:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
Pont ma az rtl klubbon a reggeli című müsorban vártak v-mi öreg veterán bácsit aki állítólag a szolgálat alatt fogva tartottak egy ufo-t. erről nem beszélhetett eddig, de most hogy beteg azt gondolta megosztja a nagy nyilvánossággal,csak éppen nem ért be ma reggel a műsorban.
2010. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Előző vagyok. És szerintem sem egyedül létezünk a világban.
2010. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Kb. 2 éve történt. Jöttünk haza kocsival budapestről.Majd Kecskeméten, pont a reptér irányából közeledett felénk, egy diszkosz alakú ismeretlen eredetű úgy nevezném tárgy. Nem jött hatalmas sebességgel, látni lehetett az alatta levő fényeket, piros, sárga, zöld kivilágításban. Az meg teljesen meglepő volt, hogy a kocsink fölött jó alacsonyan szált, majd amikor visszanéztünk imbolygott egy kicsit, majd eltűnt. Ezer százalék hogy nem repülő volt, négyen ültünk a kocsiban, més mind a négyen lemerevedtünk a látványtól. Én azóta hiszek a földönkívüliek létezésében. Nagyon felemelő érzés volt, egy olyan dolgot látni, ami biztos nem földi eredetű.
2010. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha léteznek idegen lények, akik űrhajókkal látogatják a földet és elrabolnak embereket, meg kémkednek meg satöbbi, akkor több csoportra oszlanak. Van aki világbékét szeretne, van aki pedig valamilyen módon hasznot szeretne húzni az emberiségből, és talán az utóbbiaknak nagy szerepük van a föld történelmének alakulásában is.


Gyerek koromban egyébként még úgy voltam vele, hogy áez csak egy olyan dolog mint a vámpírok meg a télapó, de nagyon király lenne, és bárcsak léteznének, bár ugyanakkor féltem is tőlük. Ma felnőttként pedig sokkal valószínűbbnek tartom hogy tényleg léteznek, és figyelnek minket. Tehát ha valami bizonyíték elémkerülne hogy uristen nem vagyunk egyedül, akkor kevésbé lepődnék meg mint gyerekkoromban lepődtem volna meg.

2010. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva igen lehetséges hogy igazat mondanak. Szerintem is voltak már a földön ufo-k. Bármelyik korban.A jelen korban is csak valamilyen oknál fogva a nyilvánosság elött ezt hivatalosan nem ismerik be a bizonyitékokat pedig nem hozzák nyilvánosságra. Talán majd egyszer.
2010. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Csak bárcsak kiderülne már ez az egész és végre felvennék a Földdel a kapcsolatot.
2010. szept. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Az ember kivételes lény az egész univerzumba,mindent megtud magyarázni!!!!
2010. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
figyelj egyszer felmentünk a teőre néztük a csillagokat és látunk vm t és olyan volt mint egy fény karika ahol tul gyorsan ment hogy repülö legyen és tul lassu hogyy hullo csillag ez 2006 aug 6 kán történt 3 év mulva nézem az ozone networkot és látom hogy van vm ufok az ürben film dokumentum film és benne volt hogy 3 évvel ez elööt aug 6 kán ismeretlen hajót észleltek föld légterében és utána elment és nem tdták hova....apropo mi értelme lenne hogy a millio bolygo és csillag közül csak egggyen legyen élet ....Gondolkozzzz!!!!
2010. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ma 17:43 ezt teszi a sok fü
2010. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy jártak már itt földönkívüliek valahol, valamikor. Aztán az is lehet, hogy soha sem voltak, még hasonló életforma sincs más bolygón/bolygókon, mint a Földön. Sok feltevés létezik, ezek csak találgatások, feltételezések.
2010. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!