Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges? (Kérdésed túl...

Lehetséges? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

ugye a mars lakó (akit kevernek a ufo hajoval vagyis a katonai repcsikkel)

csak az ember képzeletében létezik? ugye?

nagyon félek meghallom az ufo szot elkezdek félni és rezegni


2010. aug. 11. 20:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Na nyugi,semmi baj.Ezer más dologtól lehet obban félni,amiből egyet sem sorolnék.Élj olyan életet hogy bármikor eljöhessen a vég,és azt mondhasd:

b*zdmeg,mindent megtettem,amit akartam!

^^

2010. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Gondolj elavás előtt Freddy-re.

NEkem mindig segít.

De SP-re semmiképp! >-<

2010. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ne felj, vagy aludj anyuddal amig elmulik nekem ez is segitett, fekudj ra a ciciere ahogy kisbaba korodban szoktad XD

remelem nem sertettelek meg :P

2010. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Te tudsz rezegni"? kédésen szakadtam!!!!!!!
2010. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A földön kívüli lények,semmiben nem hasonlítanak hozzánk,és azokhoz sem ahogy a filmekben látod őket.Valószínüleg nincs nagy fejük,nincs szemük,orruk.Más a gravitációs nyomás,mint itt,teljesen máshogy néznek ki,el sem lehet őket képzelni,akik meg olyan közel vannak,hogy el tudnának jönni,max.tényleg csak osztódni tudnak.De ne aggódj,ha a Földre jönnének,biztos nem te lennél az első,akit megkeresnének.Amúgy tényleg jó neked,ha tudsz rezegi,élő vibri vagy! Nyehhhe
2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Óóó hát ezek a kis izék legyenek a legkisebb gondjaid.De ha annyira félsz az ufóktól(törpe,zöld,nagy fostos fekete szemekkel),akkor gondolj olyan ufókra(ha már nem tudod kiverni őket a fejedből),akik tutira jók voltak.Pl Avatarban levők,ET(mondjuk nagyon undorító,mint akit leszartak:S).Házon kívül meg inkább attól félj,hogy kirabolnak:D
2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 kayl18 ***** válasza:

rezegni xD

egyébként mindennek van 1 bizonyos rezgésszáma, de az máshova tartozik, ezen szakadok lol

amúgy vigyázz, egyik ismerősömet elvitték az idegenek és megerőszakolták, nagyon veszélyes lények, ha egyszer találkozol velük, minden éjszaka eljönnek érted és elvisznek az űrhajójukba és olyan kísérleteket végeznek, hogy amikor hazatérsz véres genny fog folyni az orrodból, de hogy ha ezt elhiszed akkor még 10 évnél nem lehetsz idősebb, csak az agyad játszik veled, túl sok sci-fi-t néztél, egyébként én hiszek a földönkívüli létformák minden lehetséges dimenzióban történő kifejlődésében:D de nem kell parázni, a legjobb gyógymód ha elhiteted magaddal, hogy nem fog történni semmi, vagy gondolj valami szépre, de ha nem megy, nézd meg a paranormal activityt aztán gyakorolgasd:D:D:D

2010. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Hogyne lennének marslakók.

Nézz csak körül: Kiszel Tünde, Marsi Anikó (véletlenül Marsi? :P).

2010. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 kayl18 ***** válasza:
nem, Kiszel Tünde nem marslakó, sokan mondják, hogy bolygót tévesztett, én azt mondom nem bolygót, univerzumot bazze:D
2010. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Először is az UFO azt jeleni Unidentified Flying Object, azaz Azonosítatlan Repülő Tárgy, vagyis amiről itt beszélünk az a földönkívüli életforma. Másodszor megnyugtatlak, hogy nem csak a Marson, hanem a Naprendszerben sem találtak még életet, még egysejtűeket sem. Mindazonáltal biztos, hogy van az Univerzumban még a Földhöz hasonló bolygó, amin kialakulhatott élet. Én még remélem is, hogy egyszer találunk is egy ilyet.
2010. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!