Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges? (Kérdésed túl...

Lehetséges? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

ugye a mars lakó (akit kevernek a ufo hajoval vagyis a katonai repcsikkel)

csak az ember képzeletében létezik? ugye?

nagyon félek meghallom az ufo szot elkezdek félni és rezegni


2010. aug. 11. 20:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
ucso válaszolo kezdek nyugottab lenni hogy ezt mondtad . remélem igaz
2010. aug. 11. 21:27
 12/32 anonim ***** válasza:
ufok leteznek, de kepzeld el mekkora ez a vilagegyetem, nem letezik hogy ne legyen mashol elet csak a foldon, de lehet annira fejlettek hogy le se szarnak minket, vagy olyan messze vannak hogy a vegsokig sem talalnanak meg minket, tod mi az a szo hogy vegtelen ??
2010. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Hehehe XD

NEm utsó,én nyugatatgetlak már egy ideje :3

NEm is tudom biztosan,szerintem ha jól gondolom akkor nincsenek,max egy kis herceg,de ha Őt meglátod rúgd le :D

Ábrázolják,ábrázolják.Azok a filmek.Nem kell tőlük parázni.Én pl: imádom Freddy-t és JAson-t pedig egyik sem egy matyóhímzés,de ha mindennek az aranyos oldalát látod eléggé pozitív lesz a kisugárzásod :D

Szerintem jópofák a kis zöld emberkék nagy fekete szemmel :3

2010. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
21:30-nál a pont :D
2010. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
te nem vagy vmi nyugtato
2010. aug. 11. 21:33
 16/32 anonim ***** válasza:

A Marson Jelenleg átmeneti jégkorszak uralkodik.A Dinók korában kb. a Marson folyók,tengerek voltak,jégsipkával,ami most is van.szóval akkor lehetett élet ott,de nem ilyen nagyszemű zöld izé xd


Aztán kihalt a bolygó.A Földről is meg fog szűnni egyszer az élet.Lehet eltűnik a bolygó,de lehet,hogy egy vénusszá változik,vagy kihal,és kőzetbolygó lesz.Akkor meg visszaáll a marson az élet és ott mondják majd,ha eljutnak addig a szintig,hogy vajon a Földön volt élet,vagy van most élet,mert rezgek amikor erről beszélek.De kitudja mi volt,mi lesz,a jelenlegi állapota a marsnak: Kihalt,élettelen bolygó

2010. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

21:30

Ne felj mar!, majd ha megnosz majd fogsz kacagni mitol feltel, es is feltem 12 eves vagyok most es most mar egyaltalan nem meg a halaltol sem, kepzeld el azt hogy milyen pici vagy a mindensegben es hogy nem elsz olyan sokat hogy ilyen ostobasagokkal egyed a fejed, az amugy tok hulyeseg hogy ufok jartak a foldon, nem foglalkoznak velunk meg nem is kiserleteznek mond te kiserleteznel pld. egy halal

?

2010. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
a-a de kezdek nyugodtabb lenni
2010. aug. 11. 21:36
 19/32 anonim ***** válasza:
Jajj,ne ijesztgessétek már szegénykémet :)
2010. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
csak probálom a fejembe verni hogy a földönkivüliek azok a zöldek izé csak 1 ember találta ki egy filmbe meg pletykát csinált belöle ami hazugság de félek :(
2010. aug. 11. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!