Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek nem titkolnak...

Szerintetek nem titkolnak előlünk valamit?

Figyelt kérdés
A NASA- ra gondolok..mert ugye, biztos nem mondanák meg hogyha valami bizonyítékuk lenne az UFO-kra vagy találtak volna a Holdon valamit.. Mit gondoltok?
2010. aug. 2. 15:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Amúgy igaz: Boldog tudatlanság!

mert Einstein is írt le olyan dolgokat, amit majd 50 év múlva lehet csak megnézni, addig egy széfben tartják, mert az emberek nem fognák fel.(Állítólag.)

Amúgy hackerek voltak már bent NASA-nál(szerintem) és, ha találtak valamit biztos nagy dobra verték volna. De a NASA úgyis csak az eget bambulja.(Mint egy szamár.) Szerintem az első holdra szállást is megrendezték...

2010. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

a tudatlanság nem boldog..

pl: attól még hogy a szafari gyönyötűbb ha nem tudod hogy tele van oroszlánnal, attól még bőven széttép...remélem érted mire célzok..

2010. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kivétel erősíti a szabályt...(De értem.)
2010. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A nagybátyám a NASA-nak dolgozott, és elmesélte h vannak dolgok, amik tényleg igazak. Találtak már egy csomó fura lezuhant cuccot, és volt már olyan is h lezártak miattuk utakat egy balesetre hivatkozva, h meg tudják vizsgálni az oda zuhant objektumot.


Persze ebből egy szó sem igaz, de jobban érezted magad amíg olvastad?

Kb. így éreznél ha bemondanák a TV-ben....

2010. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!