Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkolnak valamit? (hosszú)

Titkolnak valamit? (hosszú)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 14 éves. Pár hete, lassan egy hónapja nélkülem, egy másik csaj kíséretében ment el bulizni. Én egy házibuliba mentem el, úgy tudtam barátnőmék is ott lesznek. (csak először úgy volt h én nem megyek, később elengedtek). Amikor odaértem, ott is voltak bnőmék, de azt mondták nem jönnek be mennek kocsmába. Én nem mentem velük, oda nem kéredzkedtem el és mivel szüleimnek nem fogok hazudni..Egyszer bementünk oda a kocsmába a barátommal mert cigit vett magának, akkor találkoztunk is a csajokkal, enyhén ittas állapotban voltak, mondták h abszintoztak. Később 11- éjfél körül hívtak hogy nem-e tudjuk hol van barátnőm mert sehol sem találják, kérdeztük h hol látták utoljára, mondták hogy egy discoba. Mivel legjobb bnőm, a barátommal és pár haverommal elmentünk megkeresni. A wc-ben találtunk rá elájulva. Megkérdeztem a csajt aki vele volt hogy mióta van bent bnőm. Mondta h kb 30 perce. Majdnem beszóltam a csajnak h hogy lehet annyi esze h nem néz be hozzá. Aztán itt nem írom le mi volt hosszú lenne. A végén a családja a bnőmnek azzal állt elő hogy drogot adtak be neki. Hát jó el is hittük, aztán minden egyre gyanúsabb lett. Az apjáék össze-vissza beszéltek az esetről, barátnőm nekem semmit nem mondott el, kérdeztem mire emlékszik azt mondta h hááát majd azt elmondja a rendőrségnek.. aztán a rendőröknek is hazudtak vmit, azt mondták h nem ittak abszintot. Már mindenki azt mondta hogy nem drog volt, hanem alkoholmérgezés. Aztán mondta egyik ismerősöm h neki azt mondta a bnőm hogy az orvosok azt írták a lapra hogy alkoholmérgezés, mert nem akarták rá írni h drog volt. De létezik ilyen? Melyik az a h*lye orvos aki mást ír a papírra mint ami van, ezért megbüntethetik. Ráadásul azt mondták hogy erről a rendőrség is tud. Én teljesen össze vagyok zavarodva. Ti így külsőleg hogy látjátok? Szerintem bnőm meg a másik csaj titkolnak vmit.

15/L


2010. dec. 8. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

nagyon valószínű hogy csak beivott a kiscsaj és semmi köze az egésznek droghoz. szüleit elkábitotta evvel hogy legyen mire fogni az egész esetet de az orvosoknak csak az alkoholt mondta el

biztos csak valamire rá akarja fogni nehogy az legyen hogy nem birja a piát

tiszta égő....

2010. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet valami pasi tényleg beadott neki valamit, de akkor a másik csaj tuti kereste volna, így én is arra gondolok amire az első válaszoló!
2010. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz vele. Ebből is látszik, hogy hová jutott. 14 évesen részegen elájulva a disco WC-ben? :S Magáért beszél. Ilyenkor már persze hogy védi az irháját, mert gáz lenne felvállalni hogy ilyen csúnya helyzetbe került, inkább azt hazudta, hogy ő persze milyen jó kislány volt, nem piált, hanem holmi csúnya bácsik bedrogoztatták, stb... Ennél még csak rosszabb lesz. A végén majd többen meg is d*gják majd...
2010. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát én is gondolkoztam ezen :S ha a legjobb bnőm lenne elmondaná hogy mi volt szerintem..

csak azt nem értem miért kell abszintozni.. legerősebb pia nemhiába van sok helyen betiltva =/

2010. dec. 8. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod hogy te mennyivel értelmesebb vagy? Akkor meg? Amortizálja csak magát!
2010. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az absinthal van baj, hanem, hogy még senki nem tett feljelentést egy olyan hely ellen, ahol beengednek és kiszolgálnak kislányokat. Titkolózik és amúgy sem egy ideális barátnő, még a végén téged is belerágat valami rosszba. Ne foglalkozz vele, éld a saját, normális és nyugodt életedet.
2010. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez màr megtörtént a baràtnõddel,jobb ha kihuzod magad ebbõl a baràtsàgból.Ha szüleid meg tudjàk nem hiszem,hogy engednek vele baràtkozni!
2010. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hál állítólag a kocsmába nagykorúval vetették meg a piát , a discoba meg csak 16 éves felüliek mehetnek be, de sajnos szinte mindenkit beengednek.. meg felhozták hogy kiskorú mit keres az úton 10 óra után, de bnőmék rendőrségnek azt mondták hogy nagykorúval voltak.. pedig nagyon nem..

a szüleim tudnak róla, az volt az első hogy elmeséltem nekik és őszintén megmondták hogy amúgy sem kedvelik barátnőmet, féltenek tőle

2010. dec. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!