Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik ufo? és ha igen akkor...

Létezik ufo? és ha igen akkor öl embert?

Figyelt kérdés
arra vok kiváncsi h létezik e és ha igen akkor öl e embert , befosnék töle wc nélkül biztos ha létezik :/azt mondogatom magamban hogy nem létezik ufo mindig ezt mondom magamban
2010. júl. 17. 08:47
1 2 3 4
 21/32 kayl18 ***** válasza:

nem kell félned vannak földönkívüliek, gondoljunk csak bele, 2000-es évekig annyit fejlődött az emberiség mint 2000-2010 között, szerintem ez nem véletlen, valakik segítenek a fejlődésben, de van amit nekünk kell megoldanunk, különben hiába fejlődünk nem tanulunk semmit.

vannak jó és rossz szándékú földönkívüliek, tehát gondolom ha meglátogatna téged 1 rossz szándékú és elrabolna azt a jók nem néznék tétlenül, de mivel ők is fejlettebbek mint mi vagy legalább is intelligensebbek, lese fognak jönni a Földre mert nagyon kockázatos az nekik, ha valaki észreveszi őket, házba meg tuti hogy nem járkálnak be mert tudják hogy wc lenne belőle, engem egyetlen dolog idegesít néha mior eszembe jut az 51-es körzet, ami igazából csak 1 elterelés egy nagyobb dologról amit nem mondok el, mert számomra felháborító mit művel az usa, ha valakit érdekel nézzen utána, ajánlom a következő oldalt

[link]

2010. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
kérlek kedves utolsó irdd meg nekem privibe. kérlek szpen!!!
2010. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 kayl18 ***** válasza:

most nincs kedvem ezt mind leírni, de itt 1 link, nem találtam meg az érdekesebbet, mert van 1 ennél sokkal jobb is, de ha nagyon érdekel megfogod találni, ugyanezen az oldalon van

[link]

2010. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%
Az UFO mint Azonosíthatatlan Repülő Tárgy létezik, akár egy műhold is lehet az, ami épp rázuhan a gyanútlan vécézőkre.
2010. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
igen ufo is létezik csésze alj formában is ha eldobod máris ufo amúgy minek ölnének az űrhajóval?
2010. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
50%
Ezt senki se tudhatja biztosan, hogy léteznek-e(bár szerintem ez elég valószínű, hogy léteznek) azt meg végképp nem, hogy ölnek-e embert, vagy nem, vagy hogy ha idejönnének ha egyáltalán még nem élnek közöttünk (bár én ennek nem nagy valószínűségét látom)akkor békés szándékkal érkeznének, vagy nem. Ha ez megnyugtat, én is néha félek egy kicsit, hogy idejönnek, megölnek, meg ilyesmi, én ilyenkro csak annyit mondok, hogy ha idejönnek, elvisznek, megölnek engem, vagy az egész emberiséget legalább megtuodm mivan a halál után és megtudom, hogy léteznek Földönkívüliek.
2010. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
én örülnék ha háború lenne és jól seggbe rugnánk taknyokat
2010. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
heh a hajójukba lehet van valami erős pusztito de ha csak a zöld izék lennének akkor csak elövenném a szamurály kardom és nyissz nyissz bepörögnék mint a metinbe a forgo kardal és eljátszanám a metint xd xd xd
2010. júl. 23. 14:53
 29/32 anonim ***** válasza:
Bele ne ess a kerti budiba, kis kertinéger..
2010. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ufók bizonyítottan léteznek és mindenkit megölnek, akit épp szarás közben érnek a vc-n. Ez azért van, mert irritálja őket a szarszag.

Gondolj csak bele, utaznak százezer fényévet, hosszú, kimerítő utazás után leszállnak az udvarodban és szarszag fogadja őket. Te mit tennél? Ugyanezt nyilván. Hát érdemes ezért átszelni a galaxist?

Amúgy meg még egy dolog van, ami rendkívül irritálja őket: a szamurájkard. Én a te helyedben szamurájkarddal nem mennék ki a kerti árnyékszékbe, mert annál veszélyesebb dolog nincs az egész univerzumban. Ezt eddig két lény próbálta meg: egy háromfejű proloxán harcos az orion-ködben és egy másik, a különben békés természetű, és kb 3 méteresre megnövő szivacstestű protonevő kisbéka az androméda galaxisban. Mindkettő apró cafatokban végezte. Azóta az androméda galaxisban senki sem szarik.

Te se tedd.

2010. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!