Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik ufo? és ha igen akkor...

Létezik ufo? és ha igen akkor öl embert?

Figyelt kérdés
arra vok kiváncsi h létezik e és ha igen akkor öl e embert , befosnék töle wc nélkül biztos ha létezik :/azt mondogatom magamban hogy nem létezik ufo mindig ezt mondom magamban
2010. júl. 17. 08:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Pedig létezik és öl embert.

Jobb ha a wc-n maradsz.

2010. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%
Tuti, hogy van! A szomszéd Marika nénit is elvitték és pont a wc-n fosott, mert a másnapi pradicsomos képosztát ette meg.
2010. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Menj vissza a sárga házba, majd szólunk ha baj van.
2010. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet biztosan tudni hogy létezik e vagy sem. Azt sem hogy ha esetleg létezne, akkor mennyire lenne ártalmas az emberre.
2010. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
53%
Most komolyan azt hajtogatod magadban a wc-n, hogy nincsenek ufók??:-O
2010. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodj meg, mert nem fognak megölni. Maximum jól s**gbe raknak egy anál intrúderrel... :)
2010. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Miért ölne már embert? Én még nem hallottam ilyen sületlenségről.
2010. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

UFO létezik..

UFO: Azonosítatlan Repülő Tárgy. :-) AZ nem a kis zöld emberke.Mindenki összetéveszti ezzel :DDDD Egyébként meg nem kizárt,hogy a galaxisban létezik földönkívüli élet.Egy biztos: Itt még nem jártak

2010. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

UFO-k léteznek, és idegenek is. Matematikai számítások szerint csak a mi galaxisunkban 40 hozzánk hasonló élet létezhet. És akkor gondolj a többmilliárd másik galaxisra. Nem ölnek embert, csak az emberek ölnék őket. Túlzottan akaratosak, követelőzőek vagyunk, és ha megtanulhatnánk a technikájukat, biztosan háborúkat robbantanánk ki. Nem véletlen, hogy úgy csinálják, hogy kevesen higgyünk bennük. Pontozzatok le, ha akartok, de én csak véleményt nyilvánítottam a kérdésre.

Szép napot!

14/F

2010. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem léteznek. Most képzeljük el, hogy mennyi naprendszer, bolygó stb van a világegyetemben, nehogy már csak egyetlen egy bolygón legyen élet a több milliárdból.

Elég nehéz elképzelni, hogy csak mi lennénk...

Hogy rossz szándékúak, azt nem tudhatjuk és remélem nem is fogjuk megtudni, nem óhajtok összefutni eggyel sem, mert akkor nekem is jól jönne egy WC XD

De ha esetleg tényleg vannak földönkívüliek és tényleg járnának felénk, akkor lehet, hogy nem épp barátságosan közelítenének felénk...

2010. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!