Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonokkal kapcsolatban ki...

Démonokkal kapcsolatban ki mit tud?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is azt szeretném megtudni, hogy démonok vannak-e köztünk. Ha igen, akkor hogy tudnak átjönni a szellemvilágból? Vagy már valahogy alapból közénk kerülnek?


Egy ilyen démon tud ártani valakiben testileg-lelkileg? Ha igen hogyan csinálja?


Démont is lehet ugyanúgy idézni mint szellemeket?


Válaszokat előre is köszönöm, és a saját vélemények, tapasztalatok, esetleg más démoni dolgokat is szivesen fogadok. :)


2010. júl. 6. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
parlamentbe van is....
2010. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hova tűnt démon hill?
2010. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ha őszintén hiszel bennük akkor neked léteznek,mivel agyszülemények.gonosz lények létezhetnek,ugyanugy ahogy emberek is.de ugye az emberek sem démonok,és más lények sem,hanem félelemből vagy tudatlanságól tesznek rosszat.

pl.ha egy kutya megharap,akkor gonosz? nem.és nem is szállta meg semmi.fél tőled,meg akarja védeni saját magát, a gazdáját,esetleg a gazdája nevelte vaddá.

2010. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha démonok léteznek és kapcsolatba tudnak kerülni az emberekkel, akkor az összes rokonom és ismerősöm közül csak látott volna már valaki egyet, vagy egy felet legalább. De egyik se látott.
2010. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhetnek démonok, mármint léteznek, de olyan szörnyeteg csak lehetséges. És az 1.válaszolónak az a tükrös izéje szerintem hülyeség. Már biztos több ember is fordíott így tükröt, mégse lett baja, csak ha láthatatlanok, meg megölni amúgy se tudnak akkor, mert legalább a t.v.-ben ment volna, ha csak nem törölték az emlékezetünket.
2010. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vannak, de csak azokra szállnak rá, akiket foglalkoztat ez a téma...szerintem nem ajánlatos negatív dolgokra gondolni mert akkor bevonzzuk azokat az életünkbe...

A démonok felelősek gyakran a depresszióért és a betegségekért is... szerintem ne izgasson ez a téma...

2010. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!