Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonokkal kapcsolatban ki...

Démonokkal kapcsolatban ki mit tud?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is azt szeretném megtudni, hogy démonok vannak-e köztünk. Ha igen, akkor hogy tudnak átjönni a szellemvilágból? Vagy már valahogy alapból közénk kerülnek?


Egy ilyen démon tud ártani valakiben testileg-lelkileg? Ha igen hogyan csinálja?


Démont is lehet ugyanúgy idézni mint szellemeket?


Válaszokat előre is köszönöm, és a saját vélemények, tapasztalatok, esetleg más démoni dolgokat is szivesen fogadok. :)


2010. júl. 6. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

diator:18/F


Ha kető tükröt egymásfelé forditasz akkor utat tudsz nyitni a demonok világába de olyan demonok juthatnak át amik elég durvák én félek a demonoktol és igy is tul sokat montam.

2010. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

diator:18/F


Még hogy bántani még meg is ölhet ez nem vicc demonok vannak és léteznek és gonoszak .

2010. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Én azt tudom,hogy nincsenek.
2010. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 BlackSword ***** válasza:
Én is csak azt tudom, hogy nincsenek...
2010. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
van itt pár szellemidézéses téma, amiben már tárgyalták a démonokat, tudom ajánlani őket.
2010. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

vannak démonok, de csak mesterségesek

pl. mailer-daemon, vagy a hálózati démonok a linuxokon belül

(pl. samba-daemon)

2010. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

elõzõ vagyok!


unix - rendszerekben háttérben futó processzek. nevük "d"-re végzõdik.

2010. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Démonok vannak. Idézni lehet őket, nem feltétlen gonoszak, de nem fognak neked örülni, ha idézgetsz.

Tetszileg-lelkileg ártani? Nos, pszichésen megkínos, amiből igaziból annyit veszel észre h fáj a fejed, kivagy lelkileg és enyhén depresszív leszel...testileg nem nagyon...de álmaidban kísérthetnek.

Persze egy démon, akit megidézel, tuti utálni fog érte, és nyilván nem hagy békén...bár lehet h csak szomorú lesz, mert nem rosszindulatú fajta, de ink. ne próbálkozz, nagyobb az esélye, hogy piszkálni fog.:)

2010. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
7%
Igen,léteznek,de kezdetbe szellemfiak voltak,úgy dönöntöttek hogy elhagyják Istenüket, önző módon átvették tőlle az irányítást a maguk urai akartak lenni,lám.. meglett az eredménye..A károli fordítású bibliában keresd ki a (Korintusz,10:21,22,Jakab 3:15,16,Jelenések 18:2,3-verseit)-itt olvashatsz a démonok létezéséről,persze még jó pár helyen olvashatsz róla,de te magad is megfigyelheted ami a világban zajlik körlötted, az emberek állatias viselkedéseik,nem természtesek,embereket akkor zaklat ha olyanokat csinálnak amit látsz is a világban, és amit olvastál,démon és a szellem 1,csak rossz indulatú,és itt élnek közöttünk.
2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legelső hozzászóló: Démonvilág?:D Már megbocsáss, a démon ugyanott él, mint egy átkagos "emberi lélek", vagy mint egy akármilyen más lélek...
2010. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!