Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit akarhat tőlem ez a szellem?

Mit akarhat tőlem ez a szellem?

Figyelt kérdés
Tegnap este éreztem valaminek a jelenlétét a hátam mögött, de nem láttam mi az. Aztán este egy asszonnyal álmodtam, azt mondta eljön értem és megeszi az agyamat. Nagyon féltem. Másnap este megint éreztem a szellemnek a jelenlétét, hátranéztem és megláttam az asszonyt az álmomból, az éles fogaival, szerintem be akarta tartani az ígéretét az álmomból! Nagyon félek SEGÍTSEN VALAKI asdasadsaasd
2010. júl. 5. 17:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ne maradj 1edül hívd át a barátod ha van van vmi ismerőst
2010. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
éles fogú csaj ? huha annak ám nem dobnám a brém a pofi zacsijába egyszer rá harapna az ezredesemre és egy villával szurkálnám meg szerintem :S eltudod képzelni ,hogy tud az olyan fogazni ?a helyedbe egy boxerral kiverném a fogait és utána kutyapózba fejen állva sütnék neki hamburgert
2010. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szerintem flk kiló heroint akar amit az ágyad alatt rejtegetsz :S
2010. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne füvezz annyit



Pedobear

2010. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
de hülyék vagytok istenem..:D
2010. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!